Passat b4 1994r.

passat b4 1994r.

27 Lut 2012, 08:48

witam, bardzo proisze o pomoc poniewaz nie moge znalesc przelacznikow do szyb do mojego auta. A moze ktos z was sie z tym spotkal, wiec oryginalne przelaczniki niczym sie z wygladu z gory nie roznia od moich, z tym ze oryginal lewy (od kierowcy) jest na 6 pinow, a moj moja podruba jest na 12, natomiast prawy (od pasazera) oryginal ma 5 pinow a moj 6. nie chce grzebac w przekaznikach bo mam gdzies pod polka schowane wiec wolal bym dokupic takie same przelaczniki a przelecialem cale allegro i nie mam pojecia od czego one sa. bardzo prosze o pomoc, o wskazanie mi od czego sa te przelaczniki...
respect12
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 03 2007
Auto: passat b4, 1.9tdi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie? Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód