Passat b5fl 2,5 tdi v6.

Passat b5fl 2,5 tdi v6.

08 Kwi 2013, 17:32

Witam jestem tu nowy i mam do was pytanie. Posiadam Peugeota 307 kombi 1.6 16v 109km. Rok produkcji 2003r. Posiada niecałoroczną instalacją gazową. Auto ma 98 tyś przebiegu udokumentowany książką serwisową. I tu zaczyna się moje pytanie do was. Czy jest sens zamiany na Passata B5FL 2,5 TDI V6 który posiada 180km ale doczytałem się że te samochody posiadają tyle koni tylko w wersji 4motion. Podaję link [link wygasł] Proszę o pomoc z góry dziękuje. Pozdrawiam Krzysztof. :wink:
krzychu64
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 04 1984
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307
Silnik: 1.6 16V 109km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006