Pasy klinowe, gdzie kupić?

Pasy klinowe, gdzie kupić?

08 Gru 2014, 11:29

Hej wszystkim forumowiczom :) Szukam obecnie jakiegoś dobrego pasa klinowego. Nie zależy mi za bardzo na cenie, liczy się przede wszystkim ich jakość (chyba, że cena będzie astronomicznie wysoka). Nie wiem tylko gdzie kupić te pasy... Tutaj kola-pasowe.com.pl poczytałem trochę o pasach klinowych SPA, SPB i SPZ, ale nie jestem przekonany co do wyboru jednego z nich. Moglibyście mi też przy okazji doradzić nie tylko gdzie kupić, ale też który z nich wybrać?
pancelofan
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Nie mam

Re: Pasy klinowe, gdzie kupić?

08 Gru 2014, 13:16

Żeby coś kupić trzeba wiedzieć czego potrzebujemy i podać jakieś wymagania. Ty podajesz jakąś stronę, przypuszczam że ją reklamujesz bo to wynika z twojego opisu. Jak byś potrzebował konkretnego pasa klinowego to byś podał jego zastosowanie wymiary itd.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód