Peugeot 106 1.1 rocznik 94'Dławi podczas przyśpieszania.

10 Wrz 2014, 00:30

Witam jęśli jest podobny wątek proszę o przekierowanie ;) z braku wolnego czasu nie jestem w stanie szukać takiego problemu jaki opiszę.
Podczas przyśpieszania silnik się dławi i prubuje zgasnąć jest problem z ruszaniem ,boję się że mi zgaśnie na skrzyżowaniu :facepalm:
Na postoju też już szwankuje dławi się na jałowym biegu i ciągnąc za linkę od gazu na postoju też się dławi tak jakby coś z mieszanką paliwową lub z przepustnicą.Oczywiście można do mechanika ale przynajmniej u mnie z kasą cienko ,ostatnio się spłukałem robiłem hamulce przód i tył wraz z nowymi przewodami,a zaraz po tym linka od zegarów mi klękła z linką sobie już poradziłem.Ale ten silnik i dławienie to koszmar!!!!Proszę o poradę za pomoc z góry serdeczne dzięki. ;)
MIELEC
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 17
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 22 05 1988
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: PEUGEOT 106
Silnik: 1.1cm. 44kw,60KM.
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

12 Wrz 2014, 10:52

Witam doszedłem sam do rozwiazania problemu.Może ktoś skorzysta z rady :) .Witam sam doszedłem do przyczyny jaka dotknęła mojego Peugeota.Jak na razie działa bez zarzutu tylko jest dylemat.Powiem co zrobiłem po prostu odpiąłem kostkę od elektrozaworu zaznaczoną na rysunku ,jest to zapewne zawór od filtra węglowego.
A teraz moje obawy Question związane są s tym czy po odłączeniu tejże kostki od elektrozaworu na dłuższą metę można użytkować auto Question Czy nic się nie będzie działo proszę o odpowiedz,zaznaczę że w tej chwili autko śmiga jak szalone! Razz
MIELEC
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 17
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 22 05 1988
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: PEUGEOT 106
Silnik: 1.1cm. 44kw,60KM.
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994