Peugeot 206 problem z radiem i antena

Peugeot 206 problem z radiem i antena

02 Sty 2013, 18:02

Witam, posiadam peugeot'a 206 i mam mały problem z moim nowym radiem. Z góry mowie ze jestem zielony w motoryzacji bo w sumie od niedawna mam z nia do czynienia. Wracajac do tematu mam maly problem z moim nowym radiem. Wymienilem jakies stare radio (nie to nie bylo fabryczne) ktore dobrze dzialalo ale niestety nie spelanilo moich wymagan poniewaz nie moglem sobie posluchac muzyki z pendrive lub plyt na Sony GT450U. I teraz mam z nim 2 problem:
1. Przy podpinaniu radia nie bylo kabla od anteny i nie mozna wogole radia posluchac (wczesniejsze radio chyba nie potrzebowalo nawet anteny)
2. Radio samo sie wlacza gdy wchodze do samochodu a dokladnie jak otwieram drzwi, wtedy kiedy wlacza sie przebieg na liczniku. Gdy wyjde z samochodu i kluczyki mam wyciagniete ze stacyjki radio samo sie wylacza.
Prosze o pomoc co mam zrobic z ta antena i tym ze radio samo sie wlacza i wylacza. Z gory dziekuje. Aha nie wiem czy dobry dzial jak cos prosze o przeniesienie tematu :)
Filu8642
Obserwowany

Auto: Peugeot 206

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006