Peugeot 206 problem z radiem i antena

Peugeot 206 problem z radiem i antena

02 Sty 2013, 19:02

Witam, posiadam peugeot'a 206 i mam mały problem z moim nowym radiem. Z góry mowie ze jestem zielony w motoryzacji bo w sumie od niedawna mam z nia do czynienia. Wracajac do tematu mam maly problem z moim nowym radiem. Wymienilem jakies stare radio (nie to nie bylo fabryczne) ktore dobrze dzialalo ale niestety nie spelanilo moich wymagan poniewaz nie moglem sobie posluchac muzyki z pendrive lub plyt na Sony GT450U. I teraz mam z nim 2 problem:
1. Przy podpinaniu radia nie bylo kabla od anteny i nie mozna wogole radia posluchac (wczesniejsze radio chyba nie potrzebowalo nawet anteny)
2. Radio samo sie wlacza gdy wchodze do samochodu a dokladnie jak otwieram drzwi, wtedy kiedy wlacza sie przebieg na liczniku. Gdy wyjde z samochodu i kluczyki mam wyciagniete ze stacyjki radio samo sie wylacza.
Prosze o pomoc co mam zrobic z ta antena i tym ze radio samo sie wlacza i wylacza. Z gory dziekuje. Aha nie wiem czy dobry dzial jak cos prosze o przeniesienie tematu :)
Filu8642
Obserwowany

Auto: Peugeot 206

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Carisma, milion kilometrów, tył
      Audi A3 S-line, alufelgi, 2
      Bogdan Bryłka - Honda CRX Del Sol, 2
      Bruno Spengler, BMW Motorsport, BMW Bank M3 DTM