PEUGEOT 206cc - wpisany kilka razy błędnie kod

PEUGEOT 206cc

09 Lut 2010, 22:20

Witam mam problem z radiem mam poprawny kod do niego ale mechanik po zamontowaniu akumulatora wpisal kilka razy blednie kod i teraz wyskakuje mi ,,4ERROR,, nie mam pojecia co moge zrobic nie mam mozliwosci wpisania kodu.Prosze o pomoc.PILNE!!!!Z gory dziekuje fachwcom w tej dziedzinie:)Pozdro czekam.
Model radia to CLARION PU-2325A(B)
Moj nr gg 2898265 w godzinach wieczornych
waldemar85
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnowskie Góry

Re: PEUGEOT 206cc

17 Lut 2010, 15:16

waldemar85 napisał(a):Witam mam problem z radiem mam poprawny kod do niego ale mechanik po zamontowaniu akumulatora wpisal kilka razy blednie kod i teraz wyskakuje mi ,,4ERROR,, nie mam pojecia co moge zrobic nie mam mozliwosci wpisania kodu.Prosze o pomoc.PILNE!!!!Z gory dziekuje fachwcom w tej dziedzinie:)Pozdro czekam.
Model radia to CLARION PU-2325A(B)
Moj nr gg 2898265 w godzinach wieczornych

Wlaczyć radio i czekać aż bedzie można wpisac Powodzenia
elektron1234

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w australijskim rankingu wyników uzyskanych w testach zderzeniowych ANCAP. W testach przeprowadzonych przez australijską organizację badawczą Australian New Car Assessment Program (ANCAP), ...
    Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy
    5 września Toyota Motor Corporation (TMC) poinformowała, że łączna światowa sprzedaż modelu Toyota Corolla, najpopularniejszego samochodu świata, przekroczyła w lipcu 40 milionów, osiągając 40,01 miliona sztuk. To ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010
      Hostessy i Porsche Martini
      DSC 0609
      Dziewczyny