PEUGEOT 206cc - wpisany kilka razy błędnie kod

PEUGEOT 206cc

09 Lut 2010, 21:20

Witam mam problem z radiem mam poprawny kod do niego ale mechanik po zamontowaniu akumulatora wpisal kilka razy blednie kod i teraz wyskakuje mi ,,4ERROR,, nie mam pojecia co moge zrobic nie mam mozliwosci wpisania kodu.Prosze o pomoc.PILNE!!!!Z gory dziekuje fachwcom w tej dziedzinie:)Pozdro czekam.
Model radia to CLARION PU-2325A(B)
Moj nr gg 2898265 w godzinach wieczornych
waldemar85
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnowskie Góry

Re: PEUGEOT 206cc

17 Lut 2010, 14:16

waldemar85 napisał(a):Witam mam problem z radiem mam poprawny kod do niego ale mechanik po zamontowaniu akumulatora wpisal kilka razy blednie kod i teraz wyskakuje mi ,,4ERROR,, nie mam pojecia co moge zrobic nie mam mozliwosci wpisania kodu.Prosze o pomoc.PILNE!!!!Z gory dziekuje fachwcom w tej dziedzinie:)Pozdro czekam.
Model radia to CLARION PU-2325A(B)
Moj nr gg 2898265 w godzinach wieczornych

Wlaczyć radio i czekać aż bedzie można wpisac Powodzenia
elektron1234

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006