PEUGEOT 206cc - wpisany kilka razy błędnie kod

PEUGEOT 206cc

09 Lut 2010, 21:20

Witam mam problem z radiem mam poprawny kod do niego ale mechanik po zamontowaniu akumulatora wpisal kilka razy blednie kod i teraz wyskakuje mi ,,4ERROR,, nie mam pojecia co moge zrobic nie mam mozliwosci wpisania kodu.Prosze o pomoc.PILNE!!!!Z gory dziekuje fachwcom w tej dziedzinie:)Pozdro czekam.
Model radia to CLARION PU-2325A(B)
Moj nr gg 2898265 w godzinach wieczornych
waldemar85
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnowskie Góry

Re: PEUGEOT 206cc

17 Lut 2010, 14:16

waldemar85 napisał(a):Witam mam problem z radiem mam poprawny kod do niego ale mechanik po zamontowaniu akumulatora wpisal kilka razy blednie kod i teraz wyskakuje mi ,,4ERROR,, nie mam pojecia co moge zrobic nie mam mozliwosci wpisania kodu.Prosze o pomoc.PILNE!!!!Z gory dziekuje fachwcom w tej dziedzinie:)Pozdro czekam.
Model radia to CLARION PU-2325A(B)
Moj nr gg 2898265 w godzinach wieczornych

Wlaczyć radio i czekać aż bedzie można wpisac Powodzenia
elektron1234

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy
    Wyprawa Mazdy "Północ-Południe SKYACTIV" dotarła do mety. Właśnie zakończyła się dwutygodniowa podróż Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego w ramach projektu Północ-Południe SKYACTIV, realizowanego przez ...
    Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+ Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+
    Nowa Toyota RAV4, znalazła się w elitarnym klubie Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Model uzyskał najwyższe noty we wszystkich pięciu testach bezpieczeństwa, w tym w niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Mondeo MKII
      renault
      Men's Day 2010
      Zawodnicy na trasie - przerwa