Peugeot 306 1.4 benzyna+gaz

Peugeot 306 1.4 benzyna+gaz

04 Sie 2016, 16:38

peugeot 306 1.4 benzyna 96r
stał 8 godzin na prakingu w pracy, po pracy odjechałem bez problemu, zapalił na dotyk, paliwo, gaz zatankowane, olej w normie, temperatura ok, nic sie nie swieciło.

przejechałem 3 km, zatrzymałem się na światłach, a jak wrzuciłem jedynkę i chciałęm ruszyć to zgasł, zaswiecił się STOP ENGINE, olej, akumulator, jednym słowem wszystko.

Rozrusznik kręci kręci, auto nie zapala. Gdzie szukać przyczyny?

Te silniki to proste jak konstrukcja cepa pancerne jednostki, przez ostatnie 4000km nie sprawiał żadnych problemów
aesd
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 09 1993
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

Re: Peugeot 306 1.4 benzyna+gaz

06 Sie 2016, 06:59

Czasami w tych silnikach zawodzą sterowniki.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili