Peugeot 307 - problem ze światłami

Peugeot 307 - problem ze światłami

07 Lip 2016, 04:25

Witam serdecznie. Mam pewien problem i nie wiem jak go opisać... Otóż musze włączać osobno lewe i prawe światła mijania. Lewe normalnie pokrętłem a prawe pokrętłem obok tam gdzie się włącza przeciwmgielne :oops: natomiast gdy włączę sobie światła długie i z powrotem mijania to te prawe się rozlacza i na nowo trzeba włączyć. :| trochę popaprane auto mam od niedawna i jestem laikiem jeśli chodzi o naprawy. Proszę o pomoc. I z góry dziękuję za wyrozumialosc
mati11osw
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307
Silnik: 2.0 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Peugeot 307 problem z swiatlami

07 Lip 2016, 10:31

Na początek radziłbym podmienić tą dźwignie na taka samą od innej 307-ki, na szrocie powinna być mozliwość sprawdzenia części. W tych autach te dźwignię często padały, a skoro wszystkie światla świecą, to musi być kwestia w tym joysticku.
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot

Re: Peugeot 307 - problem ze światłami

07 Lip 2016, 18:54

Rozejrze sie za tym joystikiem. Ale to dziwne joystyk dziala wszystkie swiatla swieca. Boje sie ze to cos z elektryka :/
mati11osw
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307
Silnik: 2.0 16V
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2002

Re: Peugeot 307 - problem ze światłami

08 Lip 2016, 15:29

mati11osw napisał(a):Ale to dziwne joystyk dziala wszystkie swiatla swieca. Boje sie ze to cos z elektryka
Moim zdaniem problem będzie w tym jak ty to piszesz "joysticku". Mogą być nadpalone styki i źle kontaktuje po załączeniu. Podmień go jak radził poprzednik i zobaczysz czy problem ustąpi.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili