Pianownica i aktywna piana

pianownica i aktywna piana

11 Lip 2012, 19:33

Witam. Kupiłem niedawno pianownice do myjściśnieniowe Karcher k5.20 i dzisiaj zakupiłem aktywną pianę z firmy CarValet. Na etykietce jest podane rozcieńczenie tego płynu. Mam pytanie. Zbionik na ten płyn ma pojemność 0,6l na etykietce butelki pisze "zalecana rozcieńczalność do myjek ciśnieniowych to 1:4". To jak mam to dokładnie zrobić? Na 0.6l (zbionik pianownicy) zalać 250ml tego płynu? Myślałem, że wystarczy zalać sam płyn, a myjka doda wodę od siebie a regulacją w pianownicy ustawić pobór tego płynu. Jak to jest?
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja
    W ubiegłą sobotę odbyła się największa do tej pory eliminacja cyklu Wojna Północ-Południe. Areną zmagań zawodników było katowickie Summer Cars Party, które przez 6 lat swojego istnienia urosło do rangi ...
    Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zjazd ze stromego pagórka, Jeep Grand Cherokee
      Nissan, linia produkcyjna w Sunderland
      Volkswagen Polo R WRC, Motorsport, 2
      Opel Manta, bok