Pianownica i aktywna piana

pianownica i aktywna piana

11 Lip 2012, 18:33

Witam. Kupiłem niedawno pianownice do myjściśnieniowe Karcher k5.20 i dzisiaj zakupiłem aktywną pianę z firmy CarValet. Na etykietce jest podane rozcieńczenie tego płynu. Mam pytanie. Zbionik na ten płyn ma pojemność 0,6l na etykietce butelki pisze "zalecana rozcieńczalność do myjek ciśnieniowych to 1:4". To jak mam to dokładnie zrobić? Na 0.6l (zbionik pianownicy) zalać 250ml tego płynu? Myślałem, że wystarczy zalać sam płyn, a myjka doda wodę od siebie a regulacją w pianownicy ustawić pobór tego płynu. Jak to jest?
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili