Pianownica i aktywna piana

pianownica i aktywna piana

11 Lip 2012, 18:33

Witam. Kupiłem niedawno pianownice do myjściśnieniowe Karcher k5.20 i dzisiaj zakupiłem aktywną pianę z firmy CarValet. Na etykietce jest podane rozcieńczenie tego płynu. Mam pytanie. Zbionik na ten płyn ma pojemność 0,6l na etykietce butelki pisze "zalecana rozcieńczalność do myjek ciśnieniowych to 1:4". To jak mam to dokładnie zrobić? Na 0.6l (zbionik pianownicy) zalać 250ml tego płynu? Myślałem, że wystarczy zalać sam płyn, a myjka doda wodę od siebie a regulacją w pianownicy ustawić pobór tego płynu. Jak to jest?
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód