Piastowska 30 elektromechanik

Piastowska 30 elektromechanik

10 Lut 2009, 12:20

zdecydowanie odradzam zaplacilem stanowczo za duzo za wymiane bendixa, wymiane baku na nowy, (ktory jak sie okazalo byl uzywany) podciagniecie recznego i zepsucie alarmu bo podobno tak trzeba bylo zeby naprawic awaryjne (dalej nie działaja)
kotlet
xrabin
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

Re: Piastowska 30 elektromechanik

05 Lut 2010, 10:24

xrabin napisał(a):zdecydowanie odradzam zaplacilem stanowczo za duzo za wymiane bendixa, wymiane baku na nowy, (ktory jak sie okazalo byl uzywany) podciagniecie recznego i zepsucie alarmu bo podobno tak trzeba bylo zeby naprawic awaryjne (dalej nie działaja)

Jestem przekonany że pomyliłeś adresy, Ja jeżdze do tego warsztatu od ponad 10 lat i nigdy nie miałem tam problemów.A co do uzywek to pewnie sam chciałeś ,bo oni nie mają częsci uzywanych i sam przywiozłeś.
prim
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006