Piastowska 30 elektromechanik

Piastowska 30 elektromechanik

10 Lut 2009, 12:20

zdecydowanie odradzam zaplacilem stanowczo za duzo za wymiane bendixa, wymiane baku na nowy, (ktory jak sie okazalo byl uzywany) podciagniecie recznego i zepsucie alarmu bo podobno tak trzeba bylo zeby naprawic awaryjne (dalej nie działaja)
kotlet
xrabin
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

Re: Piastowska 30 elektromechanik

05 Lut 2010, 10:24

xrabin napisał(a):zdecydowanie odradzam zaplacilem stanowczo za duzo za wymiane bendixa, wymiane baku na nowy, (ktory jak sie okazalo byl uzywany) podciagniecie recznego i zepsucie alarmu bo podobno tak trzeba bylo zeby naprawic awaryjne (dalej nie działaja)

Jestem przekonany że pomyliłeś adresy, Ja jeżdze do tego warsztatu od ponad 10 lat i nigdy nie miałem tam problemów.A co do uzywek to pewnie sam chciałeś ,bo oni nie mają częsci uzywanych i sam przywiozłeś.
prim
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

• Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Chicago Auto Show 2008
      Autosacrum 2009
      Master Truck