Pierwsze autko

Pierwsze autko

30 Mar 2016, 10:46

Witam.
Wybieram dla siebie pierwsze auto i mam problem z podjeciem wyboru.
Nie chce jednak zeby to bylo auto typu micra badz toyota yaris.
Szukam sportowego auta przede wszystkim chodzi mi o wyglad tego samochodu do wydania mam 15 tys zl. Z aut ktore przegladalem w tej cenie najbardziej spodobaly mi sie:
toyota celica
mitsubishi eclipse
mazda mx-5
mazda 6
audi tt
peugeot 206 cabrio
Prosze o pomoc jakas osobe ktora sie dobrze zna na samochodach chodzi mi o to ktore z tych aut bedzie tanie w utrzymaniu (czesci) i ktore bedzie w miare tanie w eksploatacji. Dziekuje za pomoc.
armarmada
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili