Pierwsze autko

Pierwsze autko

27 Wrz 2016, 18:01

Witajcie, jako, że niedawno zdałem egzamin na prawo jazdy postanowiłem rozejrzeć się za jakimś autkiem. Niestety budżet nie jest wysoki jak to u 18-latka. Mógłbym wydać na nie gdzieś do 3 tyś. Interesuje mnie auto z zamontowanym gazem, to chyba jedyne wymaganie oprócz tego, że musi jeździć (niekoniecznie do mechanika :D ). Dziennie pokonywałby około 70km, głównie poza miastem. Jestem z woj. lubuskiego, dlatego dobrze by było znaleźć coś w tych rejonach. Chciałbym zobaczyć jakieś propozycje, z góry dzięki :D
Kriszi
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 09 2016
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

Re: Pierwsze autko

28 Wrz 2016, 10:29

Skąd dokładnie jesteś bo jechać po auto za 3k dalej jak 50-70km nie ma sensu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Niebezpieczny wschód słońca Niebezpieczny wschód słońca
    Nisko położone słońce w okresie jesiennym może oślepiać kierowców i powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Szczególnie niebezpieczne jest pierwsze 15-45 minut po wschodzie słońca. Ryzyko oślepienia wzrasta ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006