Pierwsze auto do 8 tys. Wielkopolskie

Pierwsze auto do 8 tys. Wielkopolskie

07 Cze 2016, 11:10

Cześć,

Jestem nowy na forum więc nie krzyczcie. Założyłem tutaj konto bo chcę żebyście troszkę zweryfikowali moje oczekiwania i trochę podpowiedzieli. Szukam swojego pierwszego auta - dotychczas jeździłem Skodą Fabią z 2001 r. z silnikiem 1.4 w benzynie, który był rodziców i prawdę mówiąc bardzo to autko mi odpowiadało. Szukam czegoś równie bezawaryjnego - od 6 lat użytkowania oprócz wymiany oleju i akumulatora rodzice nie robili tam nic. Chciałbym jednak mieć trochę inne auto niż rodzice, a nawet jeśli ta fabia to jaki egzemplarz? (proszę o linki do otomoto ofert wartych obejrzenia w Poznaniu i okolicach).
Moje wymagania:
- benzyna,
- przyzwoita blacha,
- małe spalanie,
- bezawaryjność,
- hatchback (głównie jazda w mieście)
mark92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 04 2011
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Nie mam

Re: Pierwsze auto do 8 tys. Wielkopolskie

07 Cze 2016, 15:36

[link wygasł]
[link wygasł]
jak auto ma być głównie do miasta to będą ok.
[link wygasł]
[link wygasł] - 5lat w jednych rękach tylko coś sporo wyświetleń..
No i tutaj coś co bym obejrzał w pierwszej kolejności.
[link wygasł]
stara dobra jednostka napędowa,7lat w jednych rękach,bogate wyposażenie i opłaty do końca roku.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili