Pierwsze auto. focus mk1, Volvo C70 czy Saab 9-3

07 Wrz 2016, 22:21

Witam

borykam sie z problemem wyboru pomiedzy

focusem mk1
volvo c70
Saab 9-3

W gre wchodza tylko te 3 marki
Samochod bedzie mi sluzyl do jazdy po miescie i na wypady weekendowe.
Szukam Auta w miare mało awaryjnego a w razie czego taniego w naprawie
jezeli chodzi o volvo oraz saab - wylacznie gaz
samochod bede chcial sprzedac za okolo 2 lata wiec musze myslec o samochodzie łatwym w sprzedazy.

co myslicie o tych ogloszeniach

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

prosze o podpowiedzi.
dziekuje
gracz84
Nowicjusz
 
Posty: 23
Prawo jazdy: 05 08 1984
Auto: nie mam

07 Wrz 2016, 22:41

Saab wygląda jakby złożyli go z trzech. Może to wina mocniejszego nasycenia zdjęć, ale nawet bym o nim nie myśłał.
Volvo w sumie spoko, to taka dolna granica cenowa od jakiej można rozglądać się za c70 nadającym się do jazdy. Nie wiem dlaczego podał w parametrach 2.0/163 skoro niby siedzi tam T5 - jeśli będziesz oglądał to zachowaj czujność, bo jeśli rzeczywiście jest tam ten silnik to cena dość "okazyjna". Rzuć też okiem na instalację LPG, imo jest założona po prostu niechlujnie
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

07 Wrz 2016, 22:53

Dzieki

Wiec Saab z ogloszenia odpada.
Jutro pojade zobaczyc Volvo z tym ze musze na stacje z nim podjechac bo sam znam sie na mechanice tak jak na promach kosmicznych.

nie wiem czy nie rzucilem sie na Volvo i Saaba jak szczerbaty na suchara biorac pod uwage ze to moje pierwsze auto

porownujac z focusem mk1 albo mk2 to chyba dosyc ciezkie w utrzymaniu i problematyczne auta.

myslicie ze koszta utrzymania focusa(naprawy, wymiana wszystkiego na czas) beda znacznie nizsze?
gracz84
Nowicjusz
 
Posty: 23
Prawo jazdy: 05 08 1984
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Lexus pracuje nad nową V-ósemką
    Po kilku latach spekulacji teraz wiemy to na pewno – Lexus pracuje nad nowym silnikiem V8, który w przyszłości ma trafić pod maski sportowych samochodów marki. Jednym z pierwszych aut z tą jednostką będzie ...