Pierwsze auto

18 Maj 2016, 05:24

Co wcale nie znaczy, że nie warto tego kupić na jakiś czas. Może się gość w końcu odezwie. Skoro się nie odzywa itp. to pewnie średnio zależy mu na sprzedaży więc trzeba uzbroić się w cierpliwość :P

Co do przeglądu to zależy gdzie się robi, pojedź za miasto to ci każdy przejdzie jak ma światła i hamulce.
Emejcz
Początkujący
 
Posty: 126
Miejscowość: Łódź
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: A4 B5 FL
Silnik: 1.8t 150KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

18 Maj 2016, 07:56

Nic takiego nie napisałem żeby go nie kupować..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Maj 2016, 20:40

znalazlem jeszcze takie
[link do Sprzedajemy wygasł]
[link do Sprzedajemy wygasł]
[link do Sprzedajemy wygasł] będzie ktorys z nich warty uwagi? A co do tamtego Golfa z dziura w karoserii, gadałem ze sprzedajacym i powiedział że ma nowe nadkole ale nie ma czasu zmienić , ceny raczej nie zniży
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

19 Maj 2016, 22:39

Audi świetne ale tylko 2k :shock:
Accord widać że miał robione tylne prawe nadkole (ciekawe czemu nie ma zdjęć lewej strony) i cena też coś niska.
Laguna na 99% szrot,sprowadzony polift za 2k?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Maj 2016, 09:34

Pierwszy mój samochód to Opel, benzyna. W mieście super się sprawdza. Jestem zadowolony ;)
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 32
Prawo jazdy: 15 06 2004
Auto: Toyota camry

20 Maj 2016, 17:05

Witam,
od jakiegos czasu szukam auta, ktorym bede dojezdzal do pracy (ok 50 km dziennie) plus podroz czasem do domu rodzinnego (ok 250 km). Zastanawiam sie nad kilkoma autami, ostanio powaznie zaczalem myslec o Peugeot 307
[link do oferty na Olx wygasł]

Co o tym myslicie ??


PS: alternatywa to audi a3 1.8 - [link do Sprzedajemy wygasł] albo Honda Civic - [link do Gratka wygasł]

Pozdrawiam i z góry dziekuje ;)
stasiu1610
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair
    Na targach Design Miami/, Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair, zaprojektowane przez Clemensa Weisshaara i Reeda Krama, przedstawicieli nowego pokolenia projektantów. Prototyp skonstruowano we współpracy ...

21 Maj 2016, 14:45

Wszystkie dobrze wyglądają.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Lip 2016, 18:24

Chciałbym po dłuższej przerwie ponownie odświeżyć ten temat, ale nie wiem czy moge od tak czy trzeba gdzieś pisac prosbe o odswiezenie tematu ( najwyżej dostane ostrzezenie) Sprawa może wydawac sie śmieszna, ale nadal stoje w kropce nad wyborem samochodu, byłem już na kilkunastu oględzinach u różnych osób i to nie takie łatwe jak mi sie wydawało, ale do rzeczy znalazłem kilka ogłoszen, ktore mnie zaciekawiły ale wole spytać ludzi znajacych sie na rzeczy, moj budzet zwiekszyl sie o jakies 2 tys, więc móglbym tera kupić coś za 3-3.5k a reszte na naprawy i wymiane jakis pierdól przeznaczyc, tutaj linki do tych ogloszen
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] ( te 3 z mojego miasta Srebrny golf jest od handlarza, nissan ma dziure w progu ale mysle ze 2-3 stowki by mi blacharz to zrobil, zielony golf podoba mi sie, jezdzilem nim jest zadbany, oplaty zrobione i ogolnie stan zewnetrzy i wewnetrzy jest dobry, goscia znam zniżyl by mi cene tak do 3.1-3.2k ale nie wiem co wy o nim powiecie
[link do Sprzedajemy wygasł] ( tutaj galeria zdjec tej audi http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/b4/6961388/4) blisko mojego miasta chciałem ja obejrzec, warto?
[link do Sprzedajemy wygasł]
[link do Sprzedajemy wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ( oglądałem, jedyny minus to schodzacy klar i lekkie pukanie z tego co mowil to pompa wspomagania, silnik odradzany przez wiekszoc, ale na poczatek by wystarczylo, do zwyklej jazdy
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł] golf jak nowy, ale sprzedawca jak narazie milczy. Dodam, że juz mi obojętne czy to bedzie 3 czy 4/5 drzwiowy, byłbym wdzieczny jakby któs mógl sie wypowiedziec, ktory/e byłyby godne uwagi
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

10 Lip 2016, 13:58

1. Picowany pod handel, pod nakładkami będzie rdza bo oryginalnie w tej wersji ich nie było
2. Almera za tą cenę dawno by poszła jeśli tylko próg byłby do wymiany
3. Przemilczę.
4. Też od jakiegoś gówniarza...
5. tego bym obejrzał
6. tego również można
7. Nie za tą kasę...
8.Można zobaczyć, chociaż pewnie nic z tego nie będzie
9. Astra jak najbardziej ok
10. nie ma ogłoszenia
11.Najlepsza oferta ze wszystkich
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

10 Lip 2016, 20:54

Dzieki za odpowiedz, rozmawialem dzis ze sprzedajacym od tego ostatnego golfa, w tygodniu pojade ale cos czuje ze sie mocno rozczaruje bo nie chce mi sie wierzyc, że jest az tak zadbany bez rdzy itd, ale okaze sie
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

10 Lip 2016, 21:40

Trafiają się takie, to tylko benzyna 1.4 więc żaden młodzik go nie wytłukł.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

10 Lip 2016, 21:54

No i już chyba sprzedany bo ogłoszenie nieaktualne.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

10 Lip 2016, 23:09

Tak sprzedany a mial dla mnie go zostawic :( Zostaje przy tych audi i tym compakcie astra od handlarza dopiero tera zauwazylem wiec pewnie tez wypicowana pod sprzedaz, wracajac do tego compacta facet mowil ze za ubezpieczenie placil 460zl o dziwo moja matka za polo 1.3 60% znizek placila prawie 2 razy tyle, co jest troche dziwne bo slyszalem, ze ( nie wiem ile w tym prawdy) za sama marke BMW cena OC idzie automatycznie w gore nie wazne czy nowe czy 20 letnie marka to marka, Musialbym polatac po ubezpieczalniach i pytac tylko troche obawiam sie tego napedu na tyl, zawsze jezdzilem na przod i 4x4 a jezdze dosyć krótko, wiec doświadczenie w jezdzie mam takie jak prawiczek w wiecie czym... Zainteresowaly mnie jeszcze te ogloszenia:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
W skrocie, warte obejrzenia ktoreś z wyzej podanych?
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

11 Lip 2016, 08:37

1. Obejrzyj
2. Ładny, bez gazu licz się ze sporym spalaniem
3. Nie za tą kasę, poza tym miękki dach to na zimę nie bardzo.
4. Można zobaczyć
5. Tego również
6. Ten też bardzo fajny
7. wersja 2 osobowa...
8. Dostał w przód ale można zobaczyć
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra