Pierwsze Auto

Pierwsze Auto

31 Lip 2016, 15:38

Witam wszystkich jestem świeżym kierowcą i planuje zakup auta, niestety z powodu niskich funduszy mój budżet wynosi 5-6k. Mam żonę i dziecko więc mniejsze auta odpadają :D. Osobiście rozglądałem się za Fiatem Punto 2 5 -drzwiowy, oraz fordem fokusem mk1 hatchback 1.6 benzyna. Nie oszukujmy się wiem że za tą cenę ciężko coś dorwać, ale na tą chwilę na nic lepszego mnie nie stać poza tym to ma być pierwsze auto i mam na nim uczyć się jeździć. Czekam na propozycje najlepiej z okolic Świnoujścia, Szczecina.
totalporter
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 07 2016
Auto: Nie mam

Re: Pierwsze Auto

01 Sie 2016, 18:00

Zerknij na te:
[link wygasł] - małe wykwity rudej z czym można powalczyć.
[link wygasł]
[link wygasł] - tylko coś tanio..
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • moja Audi a3
      Audi RS 4 Avant, tył
      Silniki, Fabryka KIA - Żylina, Słowacja
      Mimonske Valky XII