Pierwsze Coupe, 206, 406, Bertone

Pierwsze Coupe, 206, 406, Bertone

26 Kwi 2016, 13:45

Witam,
chcę kupić swoje pierwsze auto. Budżet - gołe i pełne 8 tys polskich złotych na KUPNO. Auto ma mieć troszkę mocy aby jazda była dynamiczna, wyprzedzanie itd. (ale bez przesady znowu, nie musi być jakieś RC ;) ), a jednocześnie musi być w LPG (proszę darować komentarze na ten temat) .Auto dla mnie, będę jeździł tylko z moją dziewczyną. Głównie po mieście + wypady weekendami gdzieś w Polskę.
Zastanawiam się nad trzema modelami.
1. Najpierw szukałem peugeot 406 coupe. Skandalicznie ciężko znaleźć w ogóle dobry egzemplarz(za większą kasę również), może ten? : [link wygasł]
2. Ostatnio zainteresował mnie 206 s16 gti (ta konkretna wersja) i nawet myślę ciągle żeby jechać zobaczyć ten egzemplarz [link wygasł]
3. Myślę również o Astrze Bertone, egzemplarz np ten : [link wygasł] albo ten : [link wygasł]
Proszę o jakieś generalne porady, i skomentowanie tych dwóch podanych aut. A może jakieś inne auto w podobnym stylu, które umknęło mojej uwadze?

Czytaj więcej coupe-406-bertone-206-vt93317.htm#ixzz46JEIIaVL

Ostatnio podbity przez hotsauce, 26 Kwi 2016, 13:45
hotsauce
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 05 2007
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili