Pierwszy mały ekonomiczny samochodzik

14 Mar 2013, 18:26

Zdałem nie dawno prawo jazdy i teraz szukam samochodu. Jestem z Małopolski.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
topi
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam

14 Mar 2013, 20:44

Ja wybrałbym A3.Dlaczego,wszystko przemawia za tym autem,jest jedna kwestia,podejrzewam ,iż autko będzie zadbane mechanicznie.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

14 Mar 2013, 23:13

A3 bez klimy nie za bardzo opłaca się brać. Z zewnątrz wygląda on dosyć dobrze, jednak nie za bardzo widać środek. Jeżeli auto nie znajduje się daleko, warto pojechać obejrzeć je. Do 8000 rozejrzałbym się raczej w ibizach/polo.
znafca
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 0- 0-2012
Auto: Nie mam

15 Mar 2013, 07:16

Ja bym sie zastanowił nad Lupo 1.4TDI,ten silnik jest oszczędny a 75KM powinno wystarczyć do sprawnego przemieszczania sie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Mar 2013, 11:09

Może przede wszystkim podaj jaki budżet posiadasz na zakup samochodu,bo tutaj mogą być duże rozbieżności w kwestii podawania swoich propozycji. A3 to z pewnością nieco mniejszy samochód,ale czy aby na pewno ekonomiczny? Wiadomo ze kwestia silnika,ale tutaj propozycja Lupo z 75KM jest wg mnie najbardziej odpowiednia.
Turbopama
Początkujący
 
Posty: 218
Prawo jazdy: 10 03 1996
Auto: BMW M3

20 Mar 2013, 22:45

Około 8000 złotych zamierzam wydać
topi
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus RX L 450h - test spalania
    Ten bogato wyposażony, luksusowy SUV imponuje niskim zużyciem paliwa. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że testom poddano największego SUV-a w gamie japońskiej marki na europejskim rynku – do tego w dłuższej i wyższej ...
    Renault Supercinq Baccara
    Baccara to superwyrafinowana wersja Renault Supercinq: skórzana tapicerka i kierownica pokryta skórą, dopasowane wnętrze w beżowych tonacjach, gałka dźwigni zmiany biegów pokryta czarną skórą, ...

20 Mar 2013, 23:25

Może Mitsubishi Colt, albo Fiat Punto II? Części do nich dosyć tanie i w tej cenie można znaleźć naprawdę zadbany egzemplarz.
znafca
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 0- 0-2012
Auto: Nie mam