Pierwszy samochód bez wielkich inwestycji pieniędzy

04 Cze 2016, 16:36

Panowie, odświeżam temat, bo nadal szukam. Proszę o opinie o poniższych pojazdach. Najlepiej wybrać spośród poniższych auto jak najtańsze, ale jednocześnie, żeby było jak najbardziej oszczędne (najlepiej LPG) i miało tanie części zamienne. Może jednak, któreś z wyższą ceną jest naprawdę godne uwagi i warto zapłacić więcej. Najlepiej też, żeby oferta była z Wrocławia. Pierwsze pięć propozycji to auta z instalacją gazową, pozostałe - benzyniaki:
1. [link do oferty na Olx wygasł]
2. [link do oferty na Olx wygasł]
3. [link do oferty na Olx wygasł]
4. [link do oferty na Olx wygasł]
5. [link do oferty na Olx wygasł]
6. [link do oferty na Olx wygasł]
7. [link do oferty na Olx wygasł]
8. [link do oferty na Olx wygasł]
9. [link do oferty na Olx wygasł]
10. [link do oferty na Olx wygasł]
11. [link do oferty na Olx wygasł]
12. [link do oferty na Olx wygasł]
13. [link do oferty na Olx wygasł]
Pozycja 11 - Hyundai Getz - najdroższa propozycja, raczej do odrzucenia, ale jestem ciekaw opinii. Tak jak pisałem, najchętniej wybrałbym auto w gazie w jak najniższej cenie. Będę wdzięczny za każdą opinię.
Pozdrawiam!
sraltopies
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...
    Wady i zalety opon całorocznych / wielosezonowych
    Widzę, że trend kupowania opon tego typu utrzymuje się i z roku na rok coraz więcej kierowców decyduje się na takie opony. Postanowiłem dodać taki temat w którym każdy może napisać własne zdanie odnośnie wyboru ...