Pierwszy samochód bez wielkich inwestycji pieniędzy

Re: pierwszy samochód

04 Cze 2016, 16:36

Panowie, odświeżam temat, bo nadal szukam. Proszę o opinie o poniższych pojazdach. Najlepiej wybrać spośród poniższych auto jak najtańsze, ale jednocześnie, żeby było jak najbardziej oszczędne (najlepiej LPG) i miało tanie części zamienne. Może jednak, któreś z wyższą ceną jest naprawdę godne uwagi i warto zapłacić więcej. Najlepiej też, żeby oferta była z Wrocławia. Pierwsze pięć propozycji to auta z instalacją gazową, pozostałe - benzyniaki:
1. [link wygasł]
2. [link wygasł]
3. [link wygasł]
4. [link wygasł]
5. [link wygasł]
6. [link wygasł]
7. [link wygasł]
8. [link wygasł]
9. [link wygasł]
10. [link wygasł]
11. [link wygasł]
12. [link wygasł]
13. [link wygasł]
Pozycja 11 - Hyundai Getz - najdroższa propozycja, raczej do odrzucenia, ale jestem ciekaw opinii. Tak jak pisałem, najchętniej wybrałbym auto w gazie w jak najniższej cenie. Będę wdzięczny za każdą opinię.
Pozdrawiam!
sraltopies
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili