Pierwszy samochód do 10-12 tyś.

Pierwszy samochód do 10-12 tyś.

24 Maj 2016, 16:00

Witam wszystkich, tytuł tematu mówi chyba sam za siebie :D
Szukam dla siebie pierwszego samochodu, jako że w kwestii motoryzacji jestem jakby to ująć... zielony, więc przybywam tutaj do was po rady, opinie i inne.
Jeśli chodzi o moje "zachcianki" to, chciałbym żeby samochód spełniał w 101% te kryteria :
- Był tani w naprawach
- Możliwie jak najmniej awaryjny
- Najlepiej gdyby był to SEDAN, ale jeśli nic się nie znajdzie to trudno
- Samochód będzie stał pod chmurką, więc chyba coś najlepiej w ocynku.
- Żeby nie był mułem na drodze

Nie wiem czy ta informacja się wam przyda ale samochód będzie mi służył głównie do dojazdów do pracy, rocznie wychodzi jakoś 9 tysięcy km + jakieś niedalekie wypady :) na ogół jeśli potrzebuję auta to jeżdżę samochodem ojca Renault Megane II, miałem też okazje jeździć Passatem B5 Kombi oraz Focusem. Moją uwagę jak na ten moment przykuł Seat Toledo II, ale może to zły wybór, wam zostawię to do oceny.
Rafi094
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...
    ALPINE A450 ALPINE A450
    Będąca bezpośrednim następcą modeli Alpine z okresu "niebieskiego", Alpine A450 nie musi już walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej wyścigu 24H Le Mans. Jej nazwa jest nawiązaniem do dorobku modeli A441, A442 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili