Pierwszy samochód do 10 tyś zł.

Pierwszy samochód do 10 tyś zł.

04 Maj 2016, 23:22

Witam. Chciałabym zasięgnąć porady dotyczącej pierwszego auta. Kwota jaką dysponuję to max 10 tyś zł. Auta mają być w benzynie. Mam już upatrzone kilka egzemplarzy , są to: Peugeot 206, Seat Ibiza III, Toyota Corolla E12 i Fiat Stilo. Auta podobają mi się wizualnie ale nie wiem czy równie dobrze sprawdzą się mechanicznie. Proszę o poradę bardziej doświadczonych lub osób które takowe autka miało. Jakie wady mają w/w samochody i czy warto je brać pod uwagę na pierwsze auto? :)
figielek323
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...
    Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM
    Model ADAM wprowadza do segmentu A docenianą już filozofię projektowania firmy Opel, polegającą na "łączeniu artystycznego kunsztu z niemiecką precyzją ". Opel ADAM - w przeciwieństwie do pojazdów firm konkurencyjnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • SEAT COPA Range
      Maserati Ghibli
      Renia
      Bruno Spengler, kerowca BMW Bank M3 DTM, Nürburgring, 2012