Pierwszy samochód do 15000 zł

Pierwszy samochód do 15000 zł

23 Maj 2011, 14:55

Witam jaki moglibyście polecić mi samochód do 15000 napewno odpadają wszystkie "kombiaki " proszę o jak najszybszą odpowiedź
jak możecie to dajcie link z allegro jakiś fajnych ofert
damian912
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: Pierwszy samochód do 15000 zł

23 Maj 2011, 15:11

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
Nanek
Początkujący

Miejscowość: z kątowni ;)
Auto: Audi 100 C4 2.8 V6

23 Maj 2011, 19:50

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
artopoo
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Helmstedt DE

23 Maj 2011, 22:21

Nanek napisał(a):http://moto.allegro.pl/passat-1-8-t-i1619723729.html

[link wygasł]

[link wygasł]
Powodzenia w pchaniu się w tego Passata i BMW... Nie wiem jak z Passatami (choć już literka T mówi mi że mogą być problemy i coś dziwne że FL chodzą po tyle ale nie mam pojęcia bo nigdy nie zwracałem na nie uwagi) to z BMW za te pieniądze mogą być tylko problemy, poza tym wygląda na strasznie zmęczony i silnik też szału nie robi, za taką kasę to ew. e36 bdb stanie w, a ten wlew gazu w super miejscu :roll:

jedyny plus że ma webasto podobno...
buła6
Nowicjusz

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

23 Maj 2011, 22:37

buła6 napisał(a):

[link wygasł]

[link wygasł]
Powodzenia w pchaniu się w tego Passata i BMW... Nie wiem jak z Passatami (choć już literka T mówi mi że mogą być problemy i coś dziwne że FL chodzą po tyle ale nie mam pojęcia bo nigdy nie zwracałem na nie uwagi) to z BMW za te pieniądze mogą być tylko problemy, poza tym wygląda na strasznie zmęczony i silnik też szału nie robi, za taką kasę to ew. e36 bdb stanie w, a ten wlew gazu w super miejscu :roll:

a ile wg ciebie jest warte 13 letnie bmw z nie najlepszym wyposazeniem i nie najwiekszym benzynowym silnikiem??? co w passacie z literka T wrozy klopoty??? mam rozumiec ze stronisz od zaturbionych silników na pb i on wszelkiej maci T T5 TDi HDI TiD DTI CRDI TDCI DCI i wielu innych? passat jest od pierwszego wlasciciela taka cena byc moze dlatego ze wlascicielka zmarla a syn ktory dostal go w spadku chce go po prostu spieniezyc a niekoniecznie sie na nim dorobic

tekst z ogloszenia b5
"Samochodem jeździła moja mama jako jedyny właściciel, ja jedynie pośrednicze w sprzedazy. Dołączam komplet stalowych felg i zimowych opon. Pierwsza rejestracja 04/2002. Przegląd ważny do 06/2011. Ubezpieczenie ważne do 04/2012. W razie pytań proszę o kontakt pod nr 602 300 223 "
Nanek
Początkujący

23 Maj 2011, 23:21

Nanek napisał(a):
buła6 napisał(a):

[link wygasł]

[link wygasł]

a ile wg ciebie jest warte 13 letnie bmw z nie najlepszym wyposazeniem i nie najwiekszym benzynowym silnikiem??? co w passacie z literka T wrozy klopoty??? mam rozumiec ze stronisz od zaturbionych silników na pb i on wszelkiej maci T T5 TDi HDI TiD DTI CRDI TDCI DCI i wielu innych? passat jest od pierwszego wlasciciela taka cena byc moze dlatego ze wlascicielka zmarla a syn ktory dostal go w spadku chce go po prostu spieniezyc a niekoniecznie sie na nim dorobic

tekst z ogloszenia b5
"Samochodem jeździła moja mama jako jedyny właściciel, ja jedynie pośrednicze w sprzedazy. Dołączam komplet stalowych felg i zimowych opon. Pierwsza rejestracja 04/2002. Przegląd ważny do 06/2011. Ubezpieczenie ważne do 04/2012. W razie pytań proszę o kontakt pod nr 602 300 223 "
po prostu mam uraz do dieseli i jak patrze na benzynę to odrzucam te z turbo, nie po to sie płaci więcej za benzyne żeby się martwić turbiną. równie może być że mama kupiła samochód a syn katował tak że wiesz takie teksty to trzeba podchodzić z dystansem (sam jeżdze samochodem zarejestrowanym na rodziców bo tak jest po prostu taniej). a co do BMW to oglądałem pare sztuk i te w przedziale 14-16 z którego roku by nie były to ulepy i tyle, jak kupować dobre e46 to trzeba szykować 20k i wyrwać coś do jazdy a nie stania. a jeśli już sie napali na tą e46 to trzeba szykować 3-4 tysiące na pakiet startowy tak czy inaczej.
buła6
Nowicjusz

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

• Re: Pierwszy samochód do 15000 zł

23 Maj 2011, 23:38

wbijasz na otomoto ustawiasz parametry do 15k i oglądasz 3 tysięce propozycji. Wybierasz kilka typów aut i wracasz. Za 15 k można miec Toyotę Yaris, Corolle, Celicę czy Rav4. Skąd mam wiedzieć co cię rajcuje?
    Joter
    Aktywny

24 Maj 2011, 08:44

buła6 napisał(a):po prostu mam uraz do dieseli i jak patrze na benzynę to odrzucam te z turbo, nie po to sie płaci więcej za benzyne żeby się martwić turbiną.

ale po to kupuje sie silnik turbo zeby z takiej samej pojemnosci miec 10, 20 czasami 30% mocy wiecej przy niewiele wiekszym spalaniu jak sie ktos potrafi obchodzic z turbinka to nie ma zazwyczaj z nia problemow chyba ze model turbiny jest do dupy

co do tego passata przeciez nie kaze gosciowi odrazu go kupowac jak sie zainteresuje to niech pojedzie i obada sytuacje i stan auta na zywo podobnie z ta beta nie jest ona szczegolnie wyposazona ani ladna poprowtu zykle e46 i to z pierwszego roku produkcji ana allegro widzialem za 20k nawet 2002 i 2004 w kompakcie
    Nanek
    Początkujący

• Warto przeczytać
    • Jeep Grand Cherokee
      Robert Mucha - Honda Prelude, 2
      Moto Piknik Tychy 2007
      Złota kierownica 2010