Pierwszy samochód do 15000 zł

23 Maj 2011, 14:55

Witam jaki moglibyście polecić mi samochód do 15000 napewno odpadają wszystkie "kombiaki " proszę o jak najszybszą odpowiedź
jak możecie to dajcie link z allegro jakiś fajnych ofert
damian912
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Lublin

23 Maj 2011, 15:11

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]
Nanek
Początkujący
 
Posty: 230
Miejscowość: z kątowni ;)
Auto: Audi 100 C4 2.8 V6

23 Maj 2011, 19:50

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
artopoo
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 156
Miejscowość: Helmstedt DE

23 Maj 2011, 22:21

Nanek napisał(a):http://moto.allegro.pl/passat-1-8-t-i1619723729.html

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]
Powodzenia w pchaniu się w tego Passata i BMW... Nie wiem jak z Passatami (choć już literka T mówi mi że mogą być problemy i coś dziwne że FL chodzą po tyle ale nie mam pojęcia bo nigdy nie zwracałem na nie uwagi) to z BMW za te pieniądze mogą być tylko problemy, poza tym wygląda na strasznie zmęczony i silnik też szału nie robi, za taką kasę to ew. e36 bdb stanie w, a ten wlew gazu w super miejscu :roll:

jedyny plus że ma webasto podobno...
buła6
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

23 Maj 2011, 22:37

buła6 napisał(a):
Nanek napisał(a):http://moto.allegro.pl/passat-1-8-t-i1619723729.html

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]
Powodzenia w pchaniu się w tego Passata i BMW... Nie wiem jak z Passatami (choć już literka T mówi mi że mogą być problemy i coś dziwne że FL chodzą po tyle ale nie mam pojęcia bo nigdy nie zwracałem na nie uwagi) to z BMW za te pieniądze mogą być tylko problemy, poza tym wygląda na strasznie zmęczony i silnik też szału nie robi, za taką kasę to ew. e36 bdb stanie w, a ten wlew gazu w super miejscu :roll:

jedyny plus że ma webasto podobno...


a ile wg ciebie jest warte 13 letnie bmw z nie najlepszym wyposazeniem i nie najwiekszym benzynowym silnikiem??? co w passacie z literka T wrozy klopoty??? mam rozumiec ze stronisz od zaturbionych silników na pb i on wszelkiej maci T T5 TDi HDI TiD DTI CRDI TDCI DCI i wielu innych? passat jest od pierwszego wlasciciela taka cena byc moze dlatego ze wlascicielka zmarla a syn ktory dostal go w spadku chce go po prostu spieniezyc a niekoniecznie sie na nim dorobic

tekst z ogloszenia b5
"Samochodem jeździła moja mama jako jedyny właściciel, ja jedynie pośrednicze w sprzedazy. Dołączam komplet stalowych felg i zimowych opon. Pierwsza rejestracja 04/2002. Przegląd ważny do 06/2011. Ubezpieczenie ważne do 04/2012. W razie pytań proszę o kontakt pod nr 602 300 223 "
Nanek
Początkujący
 
Posty: 230
Miejscowość: z kątowni ;)
Auto: Audi 100 C4 2.8 V6

23 Maj 2011, 23:21

Nanek napisał(a):
buła6 napisał(a):
Nanek napisał(a):http://moto.allegro.pl/passat-1-8-t-i1619723729.html

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]
Powodzenia w pchaniu się w tego Passata i BMW... Nie wiem jak z Passatami (choć już literka T mówi mi że mogą być problemy i coś dziwne że FL chodzą po tyle ale nie mam pojęcia bo nigdy nie zwracałem na nie uwagi) to z BMW za te pieniądze mogą być tylko problemy, poza tym wygląda na strasznie zmęczony i silnik też szału nie robi, za taką kasę to ew. e36 bdb stanie w, a ten wlew gazu w super miejscu :roll:

jedyny plus że ma webasto podobno...


a ile wg ciebie jest warte 13 letnie bmw z nie najlepszym wyposazeniem i nie najwiekszym benzynowym silnikiem??? co w passacie z literka T wrozy klopoty??? mam rozumiec ze stronisz od zaturbionych silników na pb i on wszelkiej maci T T5 TDi HDI TiD DTI CRDI TDCI DCI i wielu innych? passat jest od pierwszego wlasciciela taka cena byc moze dlatego ze wlascicielka zmarla a syn ktory dostal go w spadku chce go po prostu spieniezyc a niekoniecznie sie na nim dorobic

tekst z ogloszenia b5
"Samochodem jeździła moja mama jako jedyny właściciel, ja jedynie pośrednicze w sprzedazy. Dołączam komplet stalowych felg i zimowych opon. Pierwsza rejestracja 04/2002. Przegląd ważny do 06/2011. Ubezpieczenie ważne do 04/2012. W razie pytań proszę o kontakt pod nr 602 300 223 "
po prostu mam uraz do dieseli i jak patrze na benzynę to odrzucam te z turbo, nie po to sie płaci więcej za benzyne żeby się martwić turbiną. równie może być że mama kupiła samochód a syn katował tak że wiesz takie teksty to trzeba podchodzić z dystansem (sam jeżdze samochodem zarejestrowanym na rodziców bo tak jest po prostu taniej). a co do BMW to oglądałem pare sztuk i te w przedziale 14-16 z którego roku by nie były to ulepy i tyle, jak kupować dobre e46 to trzeba szykować 20k i wyrwać coś do jazdy a nie stania. a jeśli już sie napali na tą e46 to trzeba szykować 3-4 tysiące na pakiet startowy tak czy inaczej.
buła6
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

23 Maj 2011, 23:38

wbijasz na otomoto ustawiasz parametry do 15k i oglądasz 3 tysięce propozycji. Wybierasz kilka typów aut i wracasz. Za 15 k można miec Toyotę Yaris, Corolle, Celicę czy Rav4. Skąd mam wiedzieć co cię rajcuje?
Joter
Aktywny
 
Posty: 299

24 Maj 2011, 08:44

buła6 napisał(a):po prostu mam uraz do dieseli i jak patrze na benzynę to odrzucam te z turbo, nie po to sie płaci więcej za benzyne żeby się martwić turbiną.


ale po to kupuje sie silnik turbo zeby z takiej samej pojemnosci miec 10, 20 czasami 30% mocy wiecej przy niewiele wiekszym spalaniu jak sie ktos potrafi obchodzic z turbinka to nie ma zazwyczaj z nia problemow chyba ze model turbiny jest do dupy

co do tego passata przeciez nie kaze gosciowi odrazu go kupowac jak sie zainteresuje to niech pojedzie i obada sytuacje i stan auta na zywo podobnie z ta beta nie jest ona szczegolnie wyposazona ani ladna poprowtu zykle e46 i to z pierwszego roku produkcji ana allegro widzialem za 20k nawet 2002 i 2004 w kompakcie
Nanek
Początkujący
 
Posty: 230
Miejscowość: z kątowni ;)
Auto: Audi 100 C4 2.8 V6