Pierwszy samochód - do 2 tys. zł

Pierwszy samochód - do 2 tys. zł

16 Maj 2016, 21:58

Witam forumowiczów, widzę że ludzie tutaj znają się na rzeczy (w odróżnieniu ode mnie). Pomożecie?

Budżet: do 2 tys. złotych (preferowane bliżej 1600)
Rejon: Katowice, Śląskie
Użytkowanie: dojazd z Katowic do Gliwic na studia + ogólne jazdy po mieście
Własne potrzeby: domyślam się że raczej nie powinienem wiele wymagać bo takim budżecie, więc pozostawiam to pole puste.

Jednocześnie proszę was o ocenę opłacalności Skody Felicii LX 1.3 z 1998 roku, w benzynie bez gazu. Album zdjęć tutaj: http://imgur.com/a/zWaMl
Cena 900zł, kupowany w Polsce, sprawny. Sprzedaje znajomy rodziny, chyba trochę pewniejszy niż random z OLXa.

Dzięki za pomoc!
Felix678
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 30 09 2015
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

Re: Pierwszy samochód - do 2 tys. zł

16 Maj 2016, 22:58

Jak ta Felicja ma jeszcze podłogę i progi to bierz,dojeżdzisz ją do końca i na cmentarz.

zerknij jeszcze na te:
[link wygasł] - przegląd i OC na rok,dwa komplety opon.
[link wygasł] - błąd w mocy (ten 1.4 ma 60km),świeży przegląd,długie OC,trochę podratowane (widziałem go pare razy).
[link wygasł] - 8lat w jednych rękach.
[link wygasł] - szkoda że handlarz i podpicowany na handel ale te czarne tablice no i trzeba negocjować cenę bo kończy się przegląd i OC.
[link wygasł] - z 1ręki,świeży przegląd.
[link wygasł] - sądząc po tablicach długo w jednych rękach,długi przegląd i OC.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

16 Maj 2016, 23:43

Ciekawość co jest pod tymi czarnymi nakładkami na progi i nadkola w Felicji nie pozwoli mi dzisiaj zasnąć :mrgreen:
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

17 Maj 2016, 08:59

To też jest dobre pytanie :mrgreen:

U mnie w mieście pojawiło się Tico z dość zdrową blachą,wymienione rzeczy które musiałbyś sam wymieniać na starcie,OC na prawie rok i jeszcze cena do zbicia.
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili