Pierwszy samochód do 4.000 zł - Łódzkie (Pabianice).

Pierwszy samochód do 4.000 zł - Łódzkie (Pabianice).

11 Lis 2016, 19:58

Witam. Szukam czegoś małego, koniecznie Benzyna + LPG w granicach 3-4 tysięcy. Nie mówię tu o konkretnym modelu, bo za taką cenę nie mam co wybrzydzać :/ Bardzo podobają mi się hatchbacki i coupe, jak Astra G, Civici V/VI, itd. Dzisiaj zobaczyłem coś takiego, co sądzicie?
https://www.olx.pl/oferta/ople-astra-g- ... 53861b7e5f

Własnie się kapnąłem, że ta Astra ma jedynie benzynę :P Ale generalnie jak wygląda z nią sprawa?
AsDDsA
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Pierwszy samochód do 4.000 zł - Łódzkie (Pabianice).

11 Lis 2016, 20:12

Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód