Pierwszy samochód do 4.000 zł - Łódzkie (Pabianice).

Pierwszy samochód do 4.000 zł - Łódzkie (Pabianice).

11 Lis 2016, 19:58

Witam. Szukam czegoś małego, koniecznie Benzyna + LPG w granicach 3-4 tysięcy. Nie mówię tu o konkretnym modelu, bo za taką cenę nie mam co wybrzydzać :/ Bardzo podobają mi się hatchbacki i coupe, jak Astra G, Civici V/VI, itd. Dzisiaj zobaczyłem coś takiego, co sądzicie?
https://www.olx.pl/oferta/ople-astra-g- ... 53861b7e5f

Własnie się kapnąłem, że ta Astra ma jedynie benzynę :P Ale generalnie jak wygląda z nią sprawa?
AsDDsA
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Pierwszy samochód do 4.000 zł - Łódzkie (Pabianice).

11 Lis 2016, 20:12

Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda CX-5, nowa generacja modelu Mazda CX-5, nowa generacja modelu
    W środę czyli w przeddzień salonu w Los Angeles, Mazda zaprezentowała zupełnie nową generację modelu CX-5. Ten kompaktowy SUV w 2012 roku dał początek nowej, wielokrotnie nagradzanej gamie modelowej marki, wykorzystującej ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili