Pierwszy samochód do 4 tyś

Pierwszy samochód do 4 tyś

09 Sty 2017, 12:15

Witam. Dosyć niedawno zdałem prawo jazdy i zacząłem szukać dla siebie pierwszego samochodu. Chciałbym coś w benzynie, ewnetualnie benzynga+lpg. Jeździć dużo nie będę, przynajmniej na razie, chciałbym się najpierw dobrze doszkolić, dlatego też nie mam zbyt dużych wymagań. Rozglądałem się za lanosami, fiatami brava i trochę za passatami, wszystkie mniej więcej jednakowo podpadły mi do gustu. Mieszkam w Bydgoszczy, więc mógłbym się przejechać zobaczyć i ewentualnie się zdecydować.
Makibawa
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 08 2016
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

Re: Pierwszy samochód do 4 tyś

09 Sty 2017, 16:38

Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Passat B5, zielony metalic
      Toyota Celica - 143 KM, 170 NM, 2
      Summer Cars Party 2010
      bestcar-chorzow.pl