Pierwszy samochód do 4 tyś

Pierwszy samochód do 4 tyś

09 Sty 2017, 13:15

Witam. Dosyć niedawno zdałem prawo jazdy i zacząłem szukać dla siebie pierwszego samochodu. Chciałbym coś w benzynie, ewnetualnie benzynga+lpg. Jeździć dużo nie będę, przynajmniej na razie, chciałbym się najpierw dobrze doszkolić, dlatego też nie mam zbyt dużych wymagań. Rozglądałem się za lanosami, fiatami brava i trochę za passatami, wszystkie mniej więcej jednakowo podpadły mi do gustu. Mieszkam w Bydgoszczy, więc mógłbym się przejechać zobaczyć i ewentualnie się zdecydować.
Makibawa
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 08 2016
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

Re: Pierwszy samochód do 4 tyś

09 Sty 2017, 17:38

Zerknij na te:
[link wygasł] - nie żartuje tylko ten stary gaz ale czego można wymagać za te pieniądze.
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-m ... xtor=SEC-8 - tylne prawde nadkole do poprawki bo powoli ruda wychodzi.
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-c ... xtor=SEC-8 - również tylne nadkole do poprawki.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...
    Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą
    Fiat 500C by Gucci otrzymał nagrodę "Najlepszy mały kabriolet roku" w konkursie "Topless in Miami" zorganizowanym w czerwcu b.r. przez Southern Automotive Media Association (SAMA) − działające w USA stowarzyszenie dziennikarzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 207 Plus
      Mimonske Valky XII
      Bolid Renault bolidu R.S.17, bok
      Ford Capri mk 1