Pierwszy samochód do 4000 tyś.

Pierwszy samochód do 4000 tyś.

08 Mar 2016, 19:30

Witam. Szukam auta do 4000. Najlepiej benzyna lub benzyna + lpg.
Jestem z powiatu ostrowskiego to najlepiej jakby samochód był właśnie z tych okolic. Na razie wpadła mi w oko ta astra - [link wygasł]
DamianFx
Obserwowany

Auto: brak

Re: Pierwszy samochód do 4000 tyś.

08 Mar 2016, 19:46

Bardzo ładna do tego dobry silnik tylko było coś z tyłem bo klapa jakoś krzywo leży.

zerknij na te oferty:
[link wygasł] - stary gaz ale czego wymagać za te pieniądze i podejrzewam że pod nakładkami na nadkola czai się ruda.. na plus długie opłaty.
[link wygasł] - wady to dobry argument do zbicia jeszcze ceny.
[link wygasł] - silnik ma moc 106km.
[link wygasł] - poproś o nowe zdjęcia bo te są z lata..
[link wygasł] - długo w jednych rękach (flaga na rejestracji).
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajdowe Mitsubishi L200 Rajdowe Mitsubishi L200
    Pojazd za kierownicą którego ściga się w tym roku załoga Adam Małysz/Rafał Marton został przygotowany przez zespół fabryczny Mitsubishi Ralliart w klasie T1.1 - samochody prototypowe napędzane silnikiem benzynowym. ...
    MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      NAVI Plus Mazda 5 2012
      Moto Piknik Tychy 2009
      Lexus CT 200h