Pierwszy samochod;kobieta;kasy ok9000tyś do wydania???

21 Sty 2007, 21:02

Według mnie Swift ma okropną stylistykę, z pewnością jak bym miał do wyboru Suzuki albo Micre mój wybór padł by na Nissana. Samochód nie jest urodziwy, ale jeżeli Tobie sie podoba to jest to najwazniejsze. Życze udanych zakupów. :D
Pozdrawiam,
Hammond
Hammond
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 75

25 Sty 2007, 19:46

moze taka mala zwinna corsa nawet w dislu calkiem ladnie jezdz i malo pali(1,5d jakies 5l w miescie)
raulik
Nowicjusz
 
Posty: 13

25 Sty 2007, 21:34

ja bym ci polecal swifta sam mam swifta i jestem z niego bardzo zadowolony 0% awaryjnosci nigdy nie nawalil male spalanie ok 7l silnik 1.3 silnik 1.0 spali ok. 6l bardzo dynamiczne silniki za 9tys mozesz kupic roczniki 98 i 99 tylko z blacha u nich nie zabogato chociaz jak sie dba to jest calkiem niezlie mam namysli woskowanie mycie spodu od soli po kazdej zimie itd
tu masz przykladowe ogloszenie
[link do Gratka wygasł]
Suzuki Forever :D
Snagi
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 105
Miejscowość: Kalisz

10 Maj 2007, 12:15

polecam micrę! mam autko 1,0 z 99 roku, jest super! przyspieszenie może nie powala na kolana ale uważam, że jest całkiem w porządku. pali około 6 litrów w mieście, przy mało oszczędnej jeździe. samochodzik jest zwrotny, wszędzie się zmieści. i wbrew pozorom, w środku jest całkiem dużo miejsca jak na taki mały samochód. bagażnik też niczego sobie, ma tylko jedną niewielką wadę, a mianowicie nie otwiera się ze środka, tylko trzeba kluczykiem.
Gość1392
 

10 Maj 2007, 15:26

:shock: :D :wink: asiulkaaaaaa!!! Znalazłaś się? I micrę kupiłaś!!! Super po stokroć! Tak sobie tylko myślę: jeśli wewnątrz wg Ciebie jest dużo miejsca - to może Twoja postura jest pszczółki Mai? :lol:
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

11 Maj 2007, 19:45

Również polecam micrę. Sąsiad ma i jest z niej bardzo zadowolony. Mało awaryjna w miarę ładna(zależy od gustu a o gustach się nie dyskutuje) Polecam.
Szerokości, przyczepności
miko
Początkujący
 
Posty: 82
Miejscowość: południe polski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wymiana baterii w elektronicznym kluczyku - Toyota
    Dzisiaj przyszedł czas na wymianę baterii w elektronicznym kluczyku. Przed wyłączeniem zapłonu przyciskiem otrzymałem informację o niskim stanie naładowania baterii w kluczyku i na zegarach wyświetliła się kontrolka w kształcie ...

12 Maj 2007, 12:02

Skreśliliście Citroena AX a jest to jedno z niewielu udanych francuskich samochodów proponuje wersję 1.4Diesel, wiem że miała być pojemność do 1.0 ale to Diesel i pali koło piątki na setke
Toyota, Honda, VW 3X tak
night
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: okolice wawy

12 Maj 2007, 18:38

jeśli AX to ja bym wybrał diesla...mało pali,praktycznie bezawaryjny - można tanio kupić stosunkowo młode auto

Fiesta - całkiem fajne autko,szczególnie 1.3 - pali mało,silniczek żwawy,mało się psuje a i opłaty nie duże ... odradzam diesla (1.8)

Corsa - też niczego sobie,ale za tą kasę wolałbym forda (ost. znajomy kupowował auto - miał coś 18k do wydania,napalony na corsę - kupił fiestę...w tej cenie najlepsza corsa miała chyba tylko szyberdach - fiestę kupił z klimą...stan idealny)

Pozdrawiam
mex500
Początkujący
 
Posty: 52
Miejscowość: Małopolska

15 Maj 2007, 09:43

Siema!Polecam Fiata Uno silnik 1.0i.e.s rocznik 98 (posiadam takiego) jest nie duzym autkiem jednak na miejce wewnatrz auta nie nazekam i planuje kupic mocniejsza wersje.Moj pali juz 9 litrow bo jest troche przerobiony ale takto miesci sie w 7! :D
Servis Calibra
mikas24
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 222
Miejscowość: Zawiercie

22 Maj 2007, 13:23

malken - wcale się nie zgubiłam. I wiesz co? szkoda, że przez takiego idiotę jak ty, który uczepił się mnie nie wiadomo czemu, muszę jednak zrezygnować z fajnego forum. i przepraszam wszystkich pozostałych za ot, nie powtórzę tego więcej.
Gość1392
 

22 Maj 2007, 16:56

:D :P :lol: :wink: asiulka! Milszego komplementu moje oczy nie czytały od dawna. Mój Boże; a mówią, że ludziska tylko na siebie warczą...Pozdrawiam!!!
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

23 Maj 2007, 16:38

...
Ostatnio edytowany przez czerepach, 26 Maj 2007, 15:06, edytowano w sumie 1 raz
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina

25 Maj 2007, 13:11

Dobra, wracam :) dzięki za wsparcie :) i ciągle polecam micrę :)
Gość1392
 

25 Maj 2007, 17:40

:D asiulka: Odważna jesteś, nie ma co? Zło czai się wszędzie... 8)
W Zakopanem benka po 4.95 :shock:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina

26 Maj 2007, 12:39

no i jeszcze ma skoczyć :/
Gość1392