Pierwszy samochód

Re: pierwszy samochod

28 Paź 2016, 23:08

Barol z tym golfem to nie ze mnei zainteresowal tylko chcialem sie zapyatc czy cos z nim nie tak ze tak malo osob wyswietlilo a jest wiele takich samych w ogloszeniach i maja wiecej wyswietlen no ale ok nie wazne jak ten 1.4 sie nie nadaje.
Dalej wiem ze chce 5drzw. tylko co do tego audi A3 to sie pyatelm czemu ciagle w ogloszeniachsa tylko takie to odpowiedz dostalem ze nie bylo w wersji 5drzw. ale fakt faktem ze chyba bylbym sklonny w przypadku tego zrezygnowac z 5 drzw bo ladne sa te A3 tylko jak jest z cenami czesci np. czy nie bedzie drozszy w utrzymaniu od hondy czy corolli lub megane ?

Co do tej czarnej corolki to wpadlo mi to ogloszneie w oko i bylem ogladac z kims kto sie cos tam zna wiecej odemnei i cos mu nie pasowalo. A deawo lanos tez kiedys bylem ogladac tylko inne akurat ogloszenie niz to co podales ale mysle ze tego tez warto zerknac. I przy okazji jak to jest teraz z tymi daewo bo chyab juz tej marki nie ma i nei robi juz smaochodow czy moze przejeta jest przez inna firme jak z dostepnoscia czesci ?

A i ostatnio widzialem na miescie mazde 323 jakas spodobala mi si ea tez wiem ze polecaliscie tylko tutaj tez pytanie bo jakos albo mi sie wydaje albo zamotane sa bo sa z innymi koncowkami i bez tez i roznie wygladaja mimo tych samych cyfr ? chyba ze ktos nei doda tej litery f czy innej po 323.

Nie jest tak zle ostatnio w przeciagu ponad tygodnia obejrzalem 5 aut chociaz co nie co sie zorientowalem jak co nie ktorzy kreca albo nic nie wiedza o auttach co sprzedaja ak sie okazuje.
matinek
Początkujący

Auto: nie mam

29 Paź 2016, 09:56

Mój ociec miał przez 13lat Lanosa i nigdy nie narzekał na brak dostępności części,tak samo moja luba,też ma Lanosa i sobie chwali.
Kilka części pasuje od Astry F więc to też jakiś plus.

Mazda też spoko tylko uważaj na rudą bo blacha do najlepszych nie należy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

29 Paź 2016, 19:03

matinek napisał(a):Cos barol i mike sie chyba obrazili nic nie napisali
jeśli o mnie chodzi to na nikogo się nie obraziłem, po prostu znudziła mnie już ta narodowa epopeja pt "tak naprawdę nie wiem czego chcę" :no:
Barol napisał(a):Natrafiłem na fajnego Lanosa choć pewnie i tak będzie bee..
https://www.olx.pl/oferta/daewoo-lanos- ... 93e320c306
w sumie nie wiem czy on taki fajny, bo typ już na wstępie kłamie, że oferta prywatna. No i kto normalny oddziela cyfry w nr telefonu przecinkami? :o
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

29 Paź 2016, 19:29

To zależy bo numer podany w ogłoszeniu nie pokazuje żadnego komisu a z koleji ten drugi podany z prawej strony w kontakcie już tak więc być może auto znajomego właściciela komisu albo coś.
Ale te przecinki to fakt mnie też rozbawiły :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili