Pierwszy samochód

Re: Pierwszy samochód

25 Maj 2016, 23:47

W tym budżecie nie ma co ograniczać się tylko do jednego modelu tylko trzeba szukać tego co jest w najlepszym stanie.

Co do linków:
1.bardzo ładne ale coś tanie..
2.trochę wieloodcieniowy mi się wydaje i błąd w mocy bo 1.4 nigdy nie miało 75km..
3. 323 BJ nie ten budżet..
4.ładny ale to ogłoszenie wisi już chyba z pół roku i cena nie maleje..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

31 Maj 2016, 12:42

Jednak nastąpiła zmiana planów . Powiększył mi się budżet i teraz mam 6000 na samochód i prosiłbym o skontrolowanie ogłoszeń :
[link wygasł]
[link wygasł]

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
kapski
Nowicjusz

Auto: nie mam

31 Maj 2016, 12:59

Polo i BMW v8 w jednym temacie :shock: zdecyduje się, czego oczekujesz, bo taka betka tania w utrzymaniu nie będzie.
Audi 2.3 nie do gazu
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

31 Maj 2016, 14:50

Zdaję sobie z tego sprawę :) dobrze że zmieniam pracę na lepszą dlatego tego też bwm może być realnym pomysłem
kapski
Nowicjusz

Auto: nie mam

31 Maj 2016, 22:42

Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili