Pierwszy samochód za około 18 tyś.

07 Kwi 2009, 21:04

Witam.
Za 2 lata będę chciał kupić swój pierwszy samochód. Najlepiej diesel.
Już się trochę rozejrzałem i mam na oku: audi a3,a4, astra II classic, mazda 323f, nissan almera. Pojemność silnika między 1.6 do 1.9.
W odpowiedziach proszę patrzeć na to, że ceny spadną przez 2 lata.
Proszę o propozycje. Z góry dziękuję.
Bbollek
Nowicjusz
 
Posty: 17

07 Kwi 2009, 21:11

moim zdaniem to nie ma najmniejszego sensu.moze ci sie jeszcze odwidziec.a ceny nie wiadomo jak spadna.moze za 18 tys. bedziesz mogl kupic za te kilka lat cos znacznie lepszego niz audi a3 czy a4.a jesli chcesz opinie na temat audi to bylo sporo tematow na forum.
matttias1234
Zaawansowany
 
Posty: 711
Miejscowość: Dolnyśląsk

07 Kwi 2009, 21:18

święta racja , a może za 2 lata stracisz wszystkie pieniądze , albo wogole nie zdasz prawka , zgłoś się za 2 lata to pogadamy
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 252

08 Kwi 2009, 07:30

Moja rada,to bądz na bieżąco,śledz prasę motoryzacyjną i obserwuj ceny na rynku aut.Zainteresuj się z grubsza podstawowymi elementami konstrukcyjnymi samochodu.
Taka podbudowa teoretyczna,na pewno da ci jakiś pogląd i zbliży cię do świadomego wyboru auta którego będziesz szukał.
Poza tym poczytaj trochę postów z tego forum.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

08 Kwi 2009, 10:50

artur73 napisał(a):Zainteresuj się z grubsza podstawowymi elementami konstrukcyjnymi samochodu.
Taka podbudowa teoretyczna,na pewno da ci jakiś pogląd i zbliży cię do świadomego wyboru auta którego będziesz szukał.


Sam bym tego lepiej nie powiedział ;)
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych

08 Kwi 2009, 19:37

Dziękuję za pomoc...
kasy na pewno nie stracę.
Bbollek
Nowicjusz
 
Posty: 17
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Zniżki na ubezpieczenie OC samochodu - jak je zdobyć?
    Zakłady ubezpieczeń przy kalkulacji ceny ubezpieczenia OC biorą pod uwagę wiele czynników. To od nich uzależnione jest to, ile zapłacisz za OC. Jednym z ważniejszych czynników, jakie mają znaczenie, są zniżki ...

08 Kwi 2009, 21:52

Powinieneś wysępić na BMW 3 E46 w benzynie.
Za 2 lata będziemy mięli 2011 rok, a mniej więcej na ten rok planowane jest wprowadzenie euro, zatem to jest trudne do przewidzenia jaka będzie wartość pieniądza.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

08 Kwi 2009, 22:57

kolego chyba tylko poklikac sobie chcesz, bo za dwa lata to Bog jeden wie co sie wydarzy. Moja dobra rade, wiem ze bys chcial juz to auto, odpusc sobie i nie zyj marzeniami. Na wszystko w zyciu przyjdzie czas:)
radzio000
Początkujący
 
Posty: 147
Miejscowość: ww

11 Kwi 2009, 19:11

BMW 3 E46 sporo pali...
już coraz bardziej jestem przekonany do civica VI
Bbollek
Nowicjusz
 
Posty: 17