Pies szczeka a sąsiedzi?proszę o pomoc

Re: pies szczeka a sąsiedzi?proszę o pomoc

30 Sty 2011, 10:00

Gdybym ja był policjantem i ktoś do mnie dzwonił,że czyjś pies szczeka,to mnie by to nie zdziwiło i nie ruszyłbym tyłka z komisariatu.Gdyby jednak jakieś babsko pewnikiem z beretem moherowym na głowie zadzwoniło i powiedziało,że pies wydziera się ludzkim głosem,to bym się wybrał z ciekawości.Tutaj jest problem taki,baba potrzebuje psychiatry albo chłopa :!: :grin:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Pies szczeka a sąsiedzi?proszę o pomoc

30 Sty 2011, 11:43

dokładnie.nic dodać nic ująć :razz:
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...
    Co daje aktywny mechanizm różnicowy? Co daje aktywny mechanizm różnicowy?
    Mechanizm różnicowy to nieodzowny elementem każdego samochodu. Jego zadaniem jest umożliwienie niezależnego obracania się kół osi napędzanej na zakrętach, kiedy każde z nich pokonuje inną drogę. W tej roli bardzo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2010
      BMW E30 kombi, lotnisko, drift
      Targi Motor Show Poznań
      Zardzewiała Garbata Warszawa