Pijany kierowca wjechał w grupę osób 6 z nich zginęło!

Re: Pijany kierowca wjechał w grupę osób 6 z nich zginęło!

24 Sty 2014, 23:54

Jak donoszą media, 10 letnia dziewczynka, która została ranna w wypadku w kamieniu Pomorskim w łaśnie dzisiaj wyszła ze szpitala. Spędziła w nim 24 dni. 8 letni chłopiec, który do szpitala trafił w dużo gorszym stanie niż dziewczynka, został w zeszłym tygodniu wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Stracił rodziców. Aż serce się kraje jak się to pisze :(
A co na to wszystko prokurator? Zarzucił sprawcy wypadku, w którym zginęło 6 osób spowodowanie w stanie nietrzeźwym katastrofu w ruchu lądowym, za co grozi...15 lat więzienia :!: :!: :!: I gdzie tu sprawiedliwość? Za to co zrobił powinien dostać dożywocie i być oksarżony o morderstwo 6 osób plus ranienie z poważnymi skutkami innych osób. Ta polska sprawiedliwość na psy już zeszła i nie wiem na co schodzi teraz.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

26 Sty 2014, 23:36

z tego co slyszalem facet, ktory to spowodował jest pod stałą obserwacją, gdyż istnieje podejrzenie, że może popełnić samobójstwo...
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 01 2003

28 Sty 2014, 14:14

niestety polska to kraj absurdów, gdzie bardziej surowo karze się ludzi za małe przewinienia, a łagodnie podchodzi się do morderców czy gwałcicieli. U nas nawet za panią z kiosku ruchu, która nie dała paragonu uruchamia się cały aparat państwowy a ludzi robiących przekręty na miliony nie dotyka się ... no niestety ... sorry ... taki mamy klimat :D
alfarthur
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 06 05 2009
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: golf II
Silnik: 1.8
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1985

28 Sty 2014, 20:53

Swoją drogą sprawa Trynkiewicza, też jest ciekawa, gdyby nie to że media podały, że konczy się odsiadka ludziom, ktorym dozywocie zamienili n 25 lat to na ulicach pojawilo by sie wielu deliktnie mowiac niebezpiecznych ludzi.
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

29 Sty 2014, 20:16

Ciekawe co w głowie mają ludzie co wsiadają do samochodów pod wpływem alkoholu. Ciekawe czy ktoś wymyśli jak rozwiązać taki istotny problem.
goira89
Obserwowany

Auto: vw jetta

31 Sty 2014, 23:05

Co mają w głowie? PEwnie nic.

CZy wymysla jak rozwiazac problem? wedlug mnie sie nie da, bo ludzk glupota jest nieogrniczona jak to powiedzial ktos bardzo madry :]
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

• Re: Pijany kierowca wjechał w grupę osób 6 z nich zginęło!

06 Lut 2014, 10:32

Pjani kierowcy chyba nigdy nie prestana wsiadać za kółko , ale pomysł z automatycznym alkomatem ( wsiadasz do auta i aby auto odpaliło musiz dmuchnąć ) to dopiero Paranoja!
    KolkaC
    Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
    Prawo jazdy od: 15 10 2007
    Przebieg/rok: 10tys. km
    Auto: Peugot 207
    Silnik: 1.6
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 2007

06 Lut 2014, 11:38

Prawda jest taka , że to i tak nic nie da. A jeżeli coś da to procent pijanych kierowców za kółkiem zmniejszy się ale bardzo mało.
    superos
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 03 1970
    Przebieg/rok: 32tys. km
    Auto: Audi A5 B3
    Typ: MPV
    Rok produkcji: 2009

06 Lut 2014, 15:42

Tutaj chodzi o kasę, jeśli każą mieć alkomat w samochodzie to ktoś na tym na pewno zarobi :) A przecież polak jest sprytny i napewno wynajdzie jakiś sposób na taki alkomacik.
    SSolo
    Początkujący

Miejscowość: Częstochowa
    Prawo jazdy od: 31 03 2010
    Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: Nie mam

07 Lut 2014, 15:02

pijani kierowcy to straszna plaga u nas ;/
    garcia
    Nowicjusz

Auto: Mini Cooper
    Skrzynia biegów: Automatyczna

07 Lut 2014, 15:53

garcia napisał(a):pijani kierowcy to straszna plaga u nas ;/

Ale niestety tego całkowicie nie wyeliminujesz, zawsze znajdzie się głupek który wsiądzie do samochodu po wypiciu.

I to nawet potrafi to zrobić policjant po służbie. Przykład z życia dosłownie mojej rodziny.
    SSolo
    Początkujący

Miejscowość: Częstochowa
    Prawo jazdy od: 31 03 2010
    Auto: Nie mam

06 Mar 2014, 13:34

Zawsze nawet w najlepszej rodzinie znajdzie się czarna owca. Policjantom też to się zdarza mimo, że powinni świecić przykładem. Nawet księżom, choć jazda po procentach w kościele jest uznawana jako grzech.
    mikołaj11
    Nowicjusz

Auto: renault laguna

07 Mar 2014, 01:09

szybki napisał(a): szybki napisał(a):Teraz nasi politycy dopiero będą się prześcigać w głupotach z zakresu zmiany prawa.
    A za miesiąc będzie wszystko po staremu...

Hmmm.... nawet nie wiedziałem że jestem wrózką

Bo dzisiaj wystąpił Pan Tusk ...Premier Tusk... i robiąc groźne miny zapowiedział wprowadzenie abowiązkowych alko testów w aucie i to takich za 5-10zł.

A tu moja wypowiedż i mogę znowu powiedzieć jestem wróżką szczególnie gdy dziś ogladałem program o kobitce która po pijaku wjechał do przejścia dla pieszych... Robi sobie jaja z prokuratury i sądów więc Panie Tusk po staremu!!!
    Poprosimy o groźną minę i super alkomaty.

szybki napisał(a):P.S.
    Ciekawe czy specjaliści od dbania o nas zdąża coś wymyśleć z pedofilami którzy już liczą dni....

Nastepny mój post, kurcze jak się sprawdził a politycy dalej niech się prężą w gajerkach bo taki trynkiewicz "tylko" zamordował kilka osób, został poddany resocjalizacji więc jest zdrowym na umysle obywatelem naszego kraju...
    szybki
    Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
    Auto: Toyota
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sport/Coupe

08 Mar 2014, 23:12

szybki napisał(a):A tu moja wypowiedż i mogę znowu powiedzieć jestem wróżką szczególnie gdy dziś ogladałem program o kobitce która po pijaku wjechał do przejścia dla pieszych... Robi sobie jaja z prokuratury i sądów więc Panie Tusk po staremu!!!
    Poprosimy o groźną minę i super alkomaty.

Co Ty chcesz od Tuska? Ma odpowiadać za to, że kilku prawników nie jest w stanie poradzić sobie z pijaną kobietą? Zresztą kobieta kasę ma, sama idiotów z prokuratury i sądów nie robi, tylko pomagają jej w tym inni.

Wczoraj słyszałem o pomyśle alkomatów w autobusach komunikacji miejskiej i ciężarówkach, ale takich dzięki którym nie uruchomisz pojazdu będąc "na gazie". Koszt jednego: ok. 3000 zł. Sporo... .
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • DSC00006
      Skoki na rowerze na tylnym kole
      11377072 969927176385144 6185521994881653206 n
      1987 Chevrolet Silverado Truck