Pilna pomoc !! // ASTRA

Pilna pomoc !! // ASTRA

08 Cze 2016, 20:31

Słuchajcie, sprawa dotyczy tego ogłoszenia:

[link wygasł]

Co wiem:
Gaz jest pierwszej generacji(zaprzyjaźniony gazownik mówi, że spali mi 9 w trasie, 11 w miescie)
Gaz naprawi mi za 300zł(kwestia sondy)
Była planowa głowica, bo coś z zaworem wydechowym się działo(teoretycnzie rozrząd powinien byc przy tym wymieniany, a jak nie to w tym silniku jest ROZRZĄD BEZKOLIZYJNY). Po zakupie nic nie musze robić z rozrządem chyba.
Z rury nic nie dymi, nic nie kopci, jak by sie cos niedajbóg stało z głowicą, to cała nowa ponoć 300zł
Akumulator nóweczka
Hamulce super
Zawieszenie super
Zimówek nie daje
Coś słychać w przegubach przy ostrym ruchu kierownicy szybko w lewo szybko w prawo, ale bardzo cicho
Blacha słaba, ale wszystkie ogniska pięknie pokonserwowane
Hamuje bez trzymania kierownicy prosto
Olej, filtry swiece itp wszystko wymieniane 10-15 tysiecy km temu
Pali na dotyk

Cena bez negocjacji, auto potrzebne na 12 miesięcy, OC do listopada, przegląd do lipca.

Mam jutro możliwość wziać auto do mechanika na podnośnik, bo nie wiem jak ze spodem pojazdu.

Doradźcie mi coś. Mój budżet to 2500zł, 500-800zł na naprawy(na stacie musze walić 300zł na gaz, 200 na filtry, olej)

Brać jutro do mechanika na przegląd? Warto stówę zapłacić?
aesd
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 09 1993
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

Re: Pilna pomoc !! // ASTRA

09 Cze 2016, 11:52

Odświeżam, proszę o radę kogoś bardziej doświadczonego ode mnie.
aesd
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 09 1993
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

09 Cze 2016, 13:15

Piszesz że blacha słaba więc za tą cenę bym odpuścił, silnik też najslabszy.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

09 Cze 2016, 18:03

11l w mieście :shock: ja czasami śmigam taką Astrą tylko że w czystej benie i po mieście wychodzi 8-9l.
Sam znalazłem tą Astrę z ogłoszenia pare dni temu i też mnie zaciekawiła ale ma już prawie 1600wyświetleń i nic? Takie auto powinno raz dwa się sprzedać no ale chyba coś jest na rzeczy..

Tutaj masz ładnego Golfa z klimą i autentycznym przebiegiem,po tablicach widać że długo w jednych rekach. Minusem jest stary gaz no ale nie można miec wszystkiego..
[link wygasł]
Jeszcze taka Corsa,była ostatnio na forum i dziwne że się nie sprzedała..
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Eliminujmy pijków za kierownicą Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006