PILNIE POTRZEBNA KREW ABRH- !!!!!!!!!

PILNIE POTRZEBNA KREW ABRH- !!!!!!!!!

08 Maj 2010, 21:02

Zwracam się z prośbą o oddanie krwi na rzecz mojej ciezko chorej mamy, ktora jest w ciezkim stanie zdrowia. Od wielu lat choruje na bialaczke, znalazl sie dawca szpiku i obecnie mama jest w szpitalu po przebyciu chemioterapii przygotowującej ja do przeszczepu. Ale aby zyc musi dostwac codziennie krew, ktorej jest bardzo malo w bankach krwi. Chodzi o grupe ABRH -
Jeśli jestescie w stanie pomoc mojej mamie to bardzo prosze o oddanie krwi w najblizszym punkcie krwiodawstwa zaznaczając ze jest to krew dla BARBARY TUTAK LEZACEJ W SZPITALU NA UNII LUBELSKIEJ W SZCZECINIE kazda osoba oddajac krew przyczyni sie do uratowanie zycie mojej mamy. W razie pytan prosze dzwonic 509316910. serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz prosze o pomoc - Paulina Tutak

Jesli ktos zechcialby oddac krew prosze o przeslanie zaswiadczenia na maila: paulinka1801@wp.pl jest to potrzebne w razie jakis nieporozumien z krwiodawstem.
Paulina T
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

Re: PILNIE POTRZEBNA KREW ABRH- !!!!!!!!!

11 Maj 2010, 11:37

Nie lada trudna sytuacja.
Chętnie bym pomogła, ale niestety mam dodatnią zerówkę, więc RH się wyklucza.
Gorąco życzę powrotu do zrowia dla mamy i powodzenia w poszukiwaniach.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006