Pilot do Golfa IV

Pilot do Golfa IV

12 Mar 2011, 23:04

Witam!

Ostatnio zgubiłem pilota sterującego centralnym zamkiem i teraz musze otwierac zamkiem.
Moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc do kupienia takie pilota i zaprogramowanie go pod moją częstotliwość w warsztacie? Mam zwykły kluczyk nie scyzoryk. Bardzo proszę o podanie jakieś oferty z allegro poniewaz ja znalazłem tylko całe układy z chinskimi pilotami.
Sprzedam Audi A6, 03', 2.5 TDI, Prywatnie, Od 4 lat w PL.
Bart258
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Krakowa

Re: Pilot do Golfa IV

16 Mar 2011, 21:40

Popytaj się osób które dorabiają kluczyki i "rozpracowują" immo, wszystko da się zrobić tylko trzeba mieć sprzęt którym się to zaprogramuje. W godzinkę można się wyrobić. A ty masz przyciski w kluczyku czy osobnym pilocie? A jak już jest temat o kluczykach to może ktoś wie gdzie można znaleźć te regulowane kondensatory do pilota (takie z pokrętłem na śrubokręt) bo nigdzie nie mogę tego dostać.
adammtv
Aktywny

Miejscowość: Złoty Stok

Re: Pilot do Golfa IV

17 Mar 2011, 09:02

Zadzwoń dowiedz się z twojej okolicy - http://kodowanie-kluczy.pl/
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006