Pioneer DEH P7000R - problem z CD

Pioneer DEH P7000R - problem z CD

29 Lis 2007, 20:19

Witam wszystkich i przepraszam jeżeli nie wpisałem problemu w odpowiedniej kategorii ale jestem młodym kierowcą i dopiero się uczę na błędach.
Posiadam radio samochodowe Pioneer DEH P7000R z wejściem na CD. Ostatnio pojawił się problem że radio nie chce wciągnąć płyty. Wcześniej było wszystko dobrze, wystarczyło że tylko lekko wsunę CD do radia i samo się wsuwało. Teraz wkładam z oporem płytę i nic się nie dzieje, nie chce mi jej wessać. Jeśli ktoś wiedziałby w czym tkwi problem lub jak można usunąć tą usterkę byłbym bardzo wdzięczny.
Podaję także mój numer gg 2425527
Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
brilliance
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili