PIONEER ERROR-23

PIONEER ERROR-23

12 Lut 2013, 16:05

Witam
posiadam radyjko pioneera (dokładnego symbolu niestety nie pamięta) . Pochodzi ono z roku około 2004-2005.
Mój problem polega na tym że gdy wypalę płytkę CD w formacie mp3 to nie chce jej czytać. Po chwili wyskakuje komunikat error23.
MP3 jest na pewno obsługiwane , ponieważ kiedyś takowe formaty śmigały na nim :)
Płytki paliłem bardzo wolno , z prędkością 4x.

Niestety nie mam pojęcia w czym tkwi problem.

Bardzo proszę o pomoc.
marcin9303
Obserwowany

Auto: Mazda
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: PIONEER ERROR-23

06 Mar 2013, 08:33

Znalazłem odpowiedź.
W sieci znalazłem info na ten temat że płyty są palone ze zbyt dużą prędkością.
W moim przypadku ta teza się nie sprawdza , ponieważ wziąłem płytki z mp3 od znajomych i wszystko ładnie pięknie chodziło.
Uważam , że wina leży po stronie nagrywarki lub podczas wypalania robię coś źle.
marcin9303
Obserwowany

Auto: Mazda
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 1999

Re: PIONEER ERROR-23

27 Mar 2013, 20:03

Nagrywarka jak każde urządzenie ma w soczewkę przez która laser koncentruje się na płycie i nagrywa dane. Gdy ta soczewka się wypali nagrywarka pomimo ukończenia, czy też błędu pali płytę i ona jest do wywalenia. Żywotność nagrywarek komputerowych jest niezbyt duża. Preferuję wypalić płytę z prędkością nawet i x52 ale na innej nagrywarce sprawnej i w radiu będzie płyta działać. Jestem informatykiem i w swoim życiu miałem wiele nagrywarek i nie ma żadnej która wytrzymuje wiele.
FabianRnR
Początkujący

Prawo jazdy od: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn
    W Sobotę 26 maja Olsztyn zamienił się w nocną stolicę streetracingu. Kilkadziesiąt aut z kilkusetkonnymi silnikami ścigało się na ulicy Lubelskiej w Olsztynie obok Makro. Na NIGHT POWER Grand Prix chyba nikt się nie nudził. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes Actros - Czarna Perła, naczepa, aerografia
      Men's Day 2009
      Jury WPP
      Nissan Skyline GTR przed startem