Pioneer mvh-150ui podłączenie subwoofera pasywnego

Pioneer mvh-150ui podłączenie subwoofera pasywnego

13 Sie 2014, 10:22

Witam. Posiadam radio pioneer mvh-150ui, oraz nieduży pasywny subwoofer. Do tego modelu radia można podłączyć bezpośrednio subwoofer. Tylko teraz pytanie jak ? przez kable głośnikowe ? czy przez złącze RCA z radia ? Podłączyłem sie pod lewy / prawy kanał tylni i subwoofer gra, ale troche kiepsko, do tego z głośnika niskotonowego gra też normalna muzyka co jest efektem raczej nieporządanym :D Może w radiu trzeba coś konkretnie ustawić ?
hape
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy przede ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006