PIONEER MVH-150Ui + Powerbass S-6C + (ew. wzmacniacz)?

PIONEER MVH-150Ui + Powerbass S-6C + (ew. wzmacniacz)?

06 Paź 2013, 12:24

Witam, w końcu postanowiłem kupić radio i głośniki. Czy podane przeze mnie głośniki i radio będą dobrym rozwiązaniem w tym przedziale cenowym? Z tego co widzę w specyfikacji-radyjko pociągnie te głośniki jednak nie wykorzysta ich w 100%. Myślałem ewentualnie nad kupnem jakiegoś używanego, taniego wzmacniacza, jednak nie wiem czy wyjdzie mi to na "plus" czy raczej nic się nie zmieni kupując jakiś tani wzmak do 100zł - używany, bo czytałem o VOICE KRAFT i mimo, że jest nowy, to nikt go nie poleca.

Zatem wyczaiłem parę wzmaków pod allegro w cenie którą mógłbym na niego przeznaczyć. Mam pytanie, czy któryś z podanych przeze mnie wzmaków da jakąś moc głośnikom, czy będzie to to samo jak bym podłączył je tylko pod radyjko? Czy opłaca się ryzykować i kupować używkę? Nie chciałbym na wstępie spalić wszystkiego co mam ;)

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
kamix6
Nowicjusz

Auto: Swift 98r

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Amarok 4MOTION Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...
    NISSAN NV200 LONDON TAXI NISSAN NV200 LONDON TAXI
    Nissan przedstawił śmiałą, przyszłościową wizję londyńskiej taksówki - model NV200 London Taxi - skierowaną do 300 tysięcy codziennych użytkowników tego środka transportu. NV200 London Taxi emituje zdecydowaniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2010
      Toyota i-Road, przód
      Honda Civic by mishamykhaylov felgi
      Targi AutoSalon i AutoSerwis