PIONEER MVH-150Ui + Powerbass S-6C + (ew. wzmacniacz)?

PIONEER MVH-150Ui + Powerbass S-6C + (ew. wzmacniacz)?

06 Paź 2013, 11:24

Witam, w końcu postanowiłem kupić radio i głośniki. Czy podane przeze mnie głośniki i radio będą dobrym rozwiązaniem w tym przedziale cenowym? Z tego co widzę w specyfikacji-radyjko pociągnie te głośniki jednak nie wykorzysta ich w 100%. Myślałem ewentualnie nad kupnem jakiegoś używanego, taniego wzmacniacza, jednak nie wiem czy wyjdzie mi to na "plus" czy raczej nic się nie zmieni kupując jakiś tani wzmak do 100zł - używany, bo czytałem o VOICE KRAFT i mimo, że jest nowy, to nikt go nie poleca.

Zatem wyczaiłem parę wzmaków pod allegro w cenie którą mógłbym na niego przeznaczyć. Mam pytanie, czy któryś z podanych przeze mnie wzmaków da jakąś moc głośnikom, czy będzie to to samo jak bym podłączył je tylko pod radyjko? Czy opłaca się ryzykować i kupować używkę? Nie chciałbym na wstępie spalić wszystkiego co mam ;)

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
kamix6
Nowicjusz

Auto: Swift 98r

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006