Pionieer AVIC F920bt problem z kamerka cofania

16 Gru 2013, 21:50

Witam wszystkich serdecznie
Mam problem z tym radiem a mianowicie po zamontowaniu kamerki(zasilanie z lampy wstecznego) i ustawieniu w radiu polaryzację z masy, po kolejnym uruchomieniu radia na wyświetlaczu pojawia sie czarny ekran z napisem " Przestroga obraz może być odwrócony" i w tym momencie obraz jest zawieszony nic nie mogę zmienić radio nadal gra tylko ten wyświetlacz jedynym rozwiązaniem aby radio normalnie działało trzeba odłączyć je od zasilania :evil: . Kamera działa podłączyłem do samego akumulatora i wszystko fajnie działało ale po odłączeniu na ekranie dalej został ten komunikat i nadal reset, a jeśli chodzi o zasilanie ze wstecznego obraz skacze i ma jakieś zakłócenia to chyba wina zasilania lamp w BMW jest ponoć podawane impulsowo.

Proszę o rade jak można rozwiązać te problemy może ktoś się z czymś podobnym spodlał.
pozdrawiam Tomek
solecki
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 05 1998
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW e90
Silnik: 1995d 122 km,
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

11 Lis 2014, 15:47

Witam
Odkopuje temat. Mam ten sam problem z tym radiem i kamer cofania czy komuś udało się opisany problem rozwiazać?
brooklynq
Obserwowany
 
Posty: 1
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Kia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Powrót w korku
    Na powrót z wakacji lepiej wybierać czas, gdy natężenie ruchu jest jak najmniejsze. Niekiedy się to nie udaje i wtedy czeka nas stanie w korku. W takiej sytuacji kierowca powinien zachować spokój, stosować się ...
    Moto Session 2016
    Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, ...