Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

06 Lip 2015, 03:12

Kupiłem wczoraj w.w pioniera i mam z nim problem. Podłączyłem go wszystko ok tuba gra, głośniki grają. Po jakiejś minucie/dwóch idzie tylko przytłumiony bas z tuby, reszta głośników zostaje jakby dezaktywowana. Restartowałem radio, ale to nic nie daje. Może miał ktoś do czynienia z tym radiem, albo wie co może oznaczać AMP ERROR na wyświetlaczu, który wyskakuję dopiero po jakimś czasie od grania samej przytłumionej tuby ? Szukałem na necie, ale nie mogłem znaleźć.

Pozdrawiam
Tutjam
Tutjam
Obserwowany

Auto: Golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

06 Lip 2015, 21:11

AMP to skrót od Amplifier (ang. wzmacniacz), ERROR to błąd. Wydaje mi się, że mogłeś trochę przesadzić i spalić wzmacniacz muzyczny wbudowany w radio.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili