Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

06 Lip 2015, 03:12

Kupiłem wczoraj w.w pioniera i mam z nim problem. Podłączyłem go wszystko ok tuba gra, głośniki grają. Po jakiejś minucie/dwóch idzie tylko przytłumiony bas z tuby, reszta głośników zostaje jakby dezaktywowana. Restartowałem radio, ale to nic nie daje. Może miał ktoś do czynienia z tym radiem, albo wie co może oznaczać AMP ERROR na wyświetlaczu, który wyskakuję dopiero po jakimś czasie od grania samej przytłumionej tuby ? Szukałem na necie, ale nie mogłem znaleźć.

Pozdrawiam
Tutjam
Tutjam
Obserwowany

Auto: Golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

06 Lip 2015, 21:11

AMP to skrót od Amplifier (ang. wzmacniacz), ERROR to błąd. Wydaje mi się, że mogłeś trochę przesadzić i spalić wzmacniacz muzyczny wbudowany w radio.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami
    Łącząc system 4Control (4 koła skrętne) z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, Renault w skuteczny sposób skoordynowało działanie dwóch kluczowych elementów z punktu widzenia zachowania samochodu ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyścigowy Golf siódmej generacji, przód
      Volkswagen Golf VII, tył
      Hyundai i30, wersja 3-drzwiowa, tył
      Toyota Prius Plug In Hybrid dla Księcia Monaco