Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

06 Lip 2015, 03:12

Kupiłem wczoraj w.w pioniera i mam z nim problem. Podłączyłem go wszystko ok tuba gra, głośniki grają. Po jakiejś minucie/dwóch idzie tylko przytłumiony bas z tuby, reszta głośników zostaje jakby dezaktywowana. Restartowałem radio, ale to nic nie daje. Może miał ktoś do czynienia z tym radiem, albo wie co może oznaczać AMP ERROR na wyświetlaczu, który wyskakuję dopiero po jakimś czasie od grania samej przytłumionej tuby ? Szukałem na necie, ale nie mogłem znaleźć.

Pozdrawiam
Tutjam
Tutjam
Obserwowany

Auto: Golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Pionier DEH-1700UB AMP ERROR

06 Lip 2015, 21:11

AMP to skrót od Amplifier (ang. wzmacniacz), ERROR to błąd. Wydaje mi się, że mogłeś trochę przesadzić i spalić wzmacniacz muzyczny wbudowany w radio.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006