PKW1.net Oszusci ,kretacze

Re: PKW1.net Oszusci ,kretacze

01 Wrz 2016, 12:43

Równiez zostalem oszukany przez firme auto1. Radze kazdemu omjac szerokim łukiem. Za namową konsultatna i zapewnieniach o bardzo dokladnie opisanych autach i pewnosci zakupu zdecydowalem sie na zakup dwoch aut. Po dostarczeniu aut wyszly kwiatki. W jednym aucie uszkodzony silnik, kopcił i brak mocy. Koszt doprowadzenia auta po minimalnych nakladach 3000zł. Auto 1 zaproponowało mi zwrot w ramach reklamacji 100euro, normalnie śmiech na sali. Odnosnie drugiego auta sprawa w toku od 2 miesiecy. Auto raz ze po naprawie blacharsko lakierniczej to jeszcze okazało się ze cofnięty licznik. Domagam się zwrotu auta a Pani od reklamacji zbywa mnie i sugeruje ze nie kupiłem w cenie rynkowej... Sprawa na drodze sądowej. Także przestrzegam wszystkich jesli nie chceci umoczyć pieniędzy tak jak ja.
tomi77
Obserwowany

Auto: audi

06 Wrz 2016, 12:49

Na chwilę obecną nie jest prowadzona żadna sprawa sądowa, w której stronami są Auto1.com i polscy Klienci. Jeżeli ma Pan jednak prawdziwe zażalenia do firmy Auto1.com prosimy o zgłoszenie mailowe.
autoo1
Obserwowany

Auto: Audi

07 Wrz 2016, 07:37

Nie on jeden ma zażalenia na rozpatrywane reklamacje oraz na stan pojazdów przez was sprzedawany. Po kilku reklamacjach ja u was tez juz nie kupuje choć wasz przedstawiciel wydzwania. Tyle że kasy wpakowanej na usprawnienie waszych szrotów nikt mi nie wróci. Wasz przedstawiciel sam twierdzi że na 3 się zarabia a 4 to wtopa i trzeba na to być przygotowanym, bo to taka specyfika handlu przez internet jak kupno kota w worku. Sprawa sądowa też nad tym myślałem to mi pani w reklamacji powiedziała że wy za auta nie odpowiadacie tylko strona niemiecka. No to dziękuje brać prawnika za setki euro. A z tego co wyczytałem na niemieckim forum to auto1 miało już kilka spraw wygranych z powodzeniem przez Niemców którzy nie byli zadowolenie z jakości pojazdów które przez wasza stronę zakupili.
tepicmarco
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1976
Auto: rozne

08 Wrz 2016, 10:22

może jakiś pozew zbiorowy , tvn turbokamera , lub raport
bastioncar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 30 03 1991
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: mercedes sprinter
Silnik: 2,2 cdi
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2010

08 Wrz 2016, 10:25

nikt nie odpowiada na maile , a kolsuntanci i opiekunowie nic nie mogą , kontakt to ściana nie do przebicia , korporacja jak inne , jak chcesz coś kupić to super jak masz zastrzeżenia to nie ma z kim rozmawiać !!!!!!!!!!!!!!!!
bastioncar
Nowicjusz

08 Wrz 2016, 13:43

Do kogo wyślesz turbo kamerę? Ich zaplecze to jakiś zapyziały pokoik w warszawce. Bo jak dzwonią to słychać sąsiednie rozmowy. Nie ma tu sensacji wiec nikt sie tym nie zainteresuje, a wrecz przeciwnie będą uradowani że ktoś handlarzy poprzekręcał. Pozew zbiorowy ale o co, każdy pojazd to osobna sprawa i to z centrala. Przeczytaj jeszcze za co oni nie biora odpowiedzialności bo jest tego sporo. U mnie np. koło dwumasowe chciało rozpierdo.ić obudowe i jest to w wyłaczeniach. A koszt nie chce mówić nawet jaki
tepicmarco
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

• Re: PKW1.net Oszusci ,kretacze

11 Wrz 2016, 21:55

Kupiłem u nich ok 200 aut. Na początku było ok. ceny lepsze reklamacji mniej.Teraz kiedy nałapali klientów ceny poszły w górę a reklamacji coraz więcej na 11 aut aż 7 reklamacji. Standardowo dają 100 euro rabatu na szroty co się i chcą sprzedać bo za drogo je kupili . Dział sprzedaży bardzo fajny natomiast dział reklamacji to ludzie którzy chyba auta nigdy na oczy nie widzieli. Kiedyś mogłem się odwołać od decyzji coś dołożyli a teraz dają propozycję która jest ostateczną decyzją :) i nie pokrywa nawet 50% ich błędów przy opisaniu aut . Padnietę dwumasy ,auta bez mocy ,rdza to najczęściej nie opisane usterki auta sprawdzają w 10 min na skupie (byłem widziałem) więc do opisu należy podchodzić z dystansem ! Teraz zmienili fakturowanie gdzie dostaje się 2 faktury od 2 różnych firm ( 2 różne nipy) i dymają nas na VAT bo to są opłaty netto i w kraju musimy od tego odprowadzić vat więc zapłaciłem 3x większy vat . Ciągłe zmaiany na stronie brak możliwości pakietowania upodabniają sie do innych aukcji więc podsumowując CORAZ GORZEJ idą teraz na ilość i skupują co popadnie więc trafiają tam auta który ciężko by było sprzedać na własną rękę wła
    dealer1234
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 05 2003
    Przebieg/rok: 30tys. km
    Auto: różne
    Silnik: 3.0
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna

11 Wrz 2016, 22:01

własną rękę ... Bywają takie wtopy że auto za 8000 euro kupione pod klienta przyjeżdza z uszkodzonym bokiem nadwozia a transport przez nich oferowany to banda złodziei którzy okradają z aut wszystko co mogą oferując to potem pod placami gdzie zabierają te auta :) (radia,dodatkowe koła) Ja zmniejszam sukcesywnie tam zakupy i wracam do starych dostawców bo robią wszystko aby zniechęcić do siebie klientów
    dealer1234
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 05 2003
    Auto: różne
    Silnik: 3.0

15 Wrz 2016, 10:07

po wielu bojach , sprawa wygląda że będzie poprawnie załatwiona
    bastioncar
    Nowicjusz

20 Wrz 2016, 10:44

Witam wszystkich.
    Moja przygoda z auto1.com wygląda podobnie.
    Ostatnio zakupione auto przyjechało z mocno uszkodzonym progiem. Zgłaszam reklamacje i otrzymuje informacje ze proponują mi zwrot 100euro i decyzja jest ostateczna ! Normalnie śmiech na sali.... W aukcji informacja ze auto bez uszkodzeń... Dodam tylko że koszt wymiany na używanym progu wynosie przeszło 2000zł. Na 6 kupionych aut 4 reklamacje, może na dwóch coś się uda zarobić, na pozostałych będę szczęśliwy jak odzyskam swoje pieniądze. Także radzę podchodzić ostrożnie do opisów na aukcji gdyż mają mało wspólnego z rzeczywistością.
    loskamilos
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 15- 0- 0
    Auto: audi a8
    Silnik: 4.2tdi
    Rok produkcji: 2013

20 Wrz 2016, 14:39

No niestety ta firma poszła nie na jakość tylko na ilość przy maksymalizacji zysku. Nie ma dobrych i tanich aut na zachodzie - są tylko z wadami ukrytymi i jawnymi a oni tylko takie skupują za bezcen. Jak od Tura ciężko kupić coś dobrego tak i tutaj również. KUPNO KOTA w WORKU. Nie polecam
    tepicmarco
    Nowicjusz

23 Wrz 2016, 13:39

Kolejny zakup i kolejna wtopa... Także trzeba sobie odpuścic zakupy od auto1.com Zakupione auto nie zgodne z opisem ,brak panoramicznego dachu. Drugi powód reklamacji uszkodzony kompresor klimatyzacji. Odpowiedź auto: decyzja jest ostateczna i otrzymuje 150e zwrotu. Przestrzegam wszystkich i radze uważać przy zakupie.
    loskamilos
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 15- 0- 0
    Auto: audi a8
    Silnik: 4.2tdi
    Rok produkcji: 2013

27 Wrz 2016, 20:57

Witam wszystkich, przestrzegam przed zakupem samochodów w auto1, oferują samochody powypadkowe, z kręconymi licznikami.
    Zdjęcia robione przez "rzeczoznawców" z auto1, robione są tak aby ukryć stan faktyczny pojazdu.
    Oczywiście nie wszystkie auta takie są bo zdarza się kupić fajne auto.
    Coś takiego jak reklamacja w tej firmie nie istnieje, po przedstawieniu dokumentacji uszkodzeń oferują zwrot max 200euro...
    Podczas transportu do Polski z samochodów spuszczane jest paliwo, giną koła zimowe, klucze, lewarki...
    Śmiech na sali, decydentami są prawdopodobnie mocno opaleni "rodowici" Niemcy, w Berlinie w centrali firmy.
    Oszuści!!!
    Jeszcze raz przestrzegam
    Co do pozwu zbiorowego, jestem ZA!
    Ja zakończyłem kupowanie samochodów w auto1.
    autopark
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 01 1990
    Przebieg/rok: 50tys. km
    Auto: Lexus LS400
    Silnik: 4.0
    Paliwo: Benzyna
    Rok produkcji: 1995

27 Wrz 2016, 20:59

Niedługo będzie
    autopark
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 01 1990
    Przebieg/rok: 50tys. km
    Auto: Lexus LS400
    Silnik: 4.0
    Paliwo: Benzyna
    Rok produkcji: 1995

29 Wrz 2016, 07:33

Jeśli będzie pozew zbiorowy to proszę o informacje mam kilka reklamacji zakończonych nie po mojej myśli - na których jestem mocno w plecy na kilkanaście tysięcy złotych
    tepicmarco
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili