PKW1.net Oszusci ,kretacze

Re: PKW1.net Oszusci ,kretacze

07 Lis 2016, 22:42

żadna nowość te panienki to sobie tam jaja robią z powagi sytuacji ponieważ najzwyczajniej nie wiedzą o czym rozmawiają (słaba znajomość samochodów) jeszcze nic z nimi pozytywnie nie załatwiłem ...dziś reklamacja na 1500 zł na poważne uszkodzenie mechaniczne otrzymałem 150 euro na następne zakupy :) kiedy piszę że ich propozycja jest zbyt niska to odpisują że propozycja jest ostateczną decyzją ...
dealer1234
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 05 2003
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: różne
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

08 Lis 2016, 07:12

Jest jedna i tylko jedyna rada na takie postępowanie nie kupować więcej nic na tej platformie a jak przedstawiciel będzie dzwonić /bo od czasu do czasu obdzwaniaja mnie i 2 kolegów dlaczego nie kupujemy/ to wyraźnie zaznaczyć że ze względu na jakość pojazdów i brak realnych opisów
tepicmarco
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1976
Auto: rozne

09 Lis 2016, 14:12

I słusznie panowie nie kupujcie, więcej aut dla mnie. od dwóch lat kupuje od nich średnio 5 aut w miesiącu, zawsze biorę poprawkę bidując że coś trzeba będzie podszykowac, jak mam dużą wtope to dopiero wtedy zgłaszam,ale znam takich Mietków co każda rysę w szrocie zareklamuja i spodziewają się gwiazdki z nieba. Niektórzy nawet żalą się tu na forum i dalej kupuja??? bo prawda jest taka że można tam upolować auto w dobrej cenie i przyciąć niezły hajs
hondafan15
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 04 1980
Auto: Honda

09 Lis 2016, 14:34

HondaFan to jakiś ich przedstawiciel który traci prowizje przez odchodzących klientów. Podaj dane firmy oraz telefon chętnie zadzwonię do ciebie i zweryfikuje
tepicmarco
Nowicjusz

09 Lis 2016, 15:24

kupuj kupuj jeżeli mówisz o przekręconym liczniku o 120 tys km ze jest to pikus to podziwiam. Bo to ja musiałem świecić oczami przed klientem i kasę oddawać dobrze. Każdy ma wolny wybór i kupuje gdzie chce.
Strus32
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 03 1995
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: A4 b7
Silnik: 1.9
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

12 Lis 2016, 13:54

hondafan15 założyłeś konto tylko po to żeby napisać pozytywny komentarz?! a skąd znasz takich „Mietków?” z racji pracy w auto1? Masz ludzi za idiotów ? każdy bierze poprawkę że trzeba coś podrobić ale, ale skoro auto jest nie zgodne z opisem pod względem technicznym jak i wyposażenia a koszt naprawy to ponad 5 tys zł, chyba żę dla Ciebie przyciąć dobry hajs to zarobić 100 - 200 zł lub robić auto po pieniądzach żeby tylko wyjść na zero ?
Wcześniej zamieściłem link do zakupionego auta, brak kompresji na cylindrach wyjebane turbo jeden wielki gniot koszty jak pisałem wyżej a z reklamacji 200 euro.
Jak dla mnie świadomie sprzedają auta uszkodzone, i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to co robią i to się nie zmieni!
A co do faktu że kupujesz 5 aut w miesiącu brawo TY !! :D
Thugs777
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 04 2006
Auto: punto evo
Silnik: 1.4 multiair
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2011
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

• Re: PKW1.net Oszusci ,kretacze

12 Lis 2016, 13:55

hondafan15 założyłeś konto tylko po to żeby napisać pozytywny komentarz?! a skąd znasz takich „Mietków?” z racji pracy w auto1? Masz ludzi za idiotów ? każdy bierze poprawkę że trzeba coś podrobić ale, ale skoro auto jest nie zgodne z opisem pod względem technicznym jak i wyposażenia a koszt naprawy to ponad 5 tys zł, chyba żę dla Ciebie przyciąć dobry hajs to zarobić 100 - 200 zł lub robić auto po pieniądzach żeby tylko wyjść na zero ?
    Wcześniej zamieściłem link do zakupionego auta, brak kompresji na cylindrach wyjebane turbo jeden wielki gniot koszty jak pisałem wyżej a z reklamacji 200 euro.
    Jak dla mnie świadomie sprzedają auta uszkodzone, i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to co robią i to się nie zmieni!
    A co do faktu że kupujesz 5 aut w miesiącu brawo TY !! :D
    Thugs777
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 04 2006
    Auto: punto evo
    Silnik: 1.4 multiair
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 2011

12 Lis 2016, 14:09

hondafan15 ja kupiłem w ciągu 4 miesięcy 35 samochodów ale to było rok temu jak opisy w miarę zgadzały się i reklamacja tyczyła jakiejś drobnej kradzieży radia, A w tym roku z 15 i to w pierwszych mieisacach - 12 z nich reklamacja z niektórymi walcze do dzisiaj żeby dojść ładu i składu - trupy do potegi. Nie wiem co sie zmieniło oprócz podwyżki cen i prowzji /teraz kasuja za wszystko wymeldowanie, przetransprtowanie do centrum logistycznego itd. wszystko poszło w góre - od auta z Włoch to jest 300 euro + ich prowizja bliżej nie znana ale której mozna sie domyślić ze wzgledu na dwie faktury/. Od póznej wiosny jeźdże sam tak jak w poprzednich latach i kupuje od włascicieli i na placach - świadomie ogladając co trzeba zrobić z pełna swiadomości. Tak wiec dziekuje auto1 za taka współprace niech takie JANUSZE JAK HONDAFAN15 U NICH KUPUJĄ!!!!!
    tepicmarco
    Nowicjusz

17 Lis 2016, 21:01

Podziwiam tych Januszy co przepłacają tam za auta :) cena wyjściowa 200 sprzedaż za 900 czyli 800 marży po ich stronie a nikt im nie oddał dobrego auta za 100 e ale widać że Janusze nawet na to nie zwracają uwagi i nie wiem jakie mają ksigowe że od 800 euro prowizji trzeba VAT zapłacić więc już zarobku chyba nie ma ... :) okazje tam były i się skończyły !!! W niemieckiej telewizji był reportaż o auto1 i oszukują ludzi na skupach proponując im zbyt małe pieniądze a na wycenie internetowej ściągają ich wyższą kwotą , więc nikt super auta tam nie odda bo sam sprzeda .Tam trafiają teraz tylko takie że Niemiec nie chce sam sprzedawać bo są usterki ukryte z resztą wystarczy wejść na ich profil na FB i wszystko jest napisane co ludzie o nich myślą :shock:
    dealer1234
    Nowicjusz

17 Lis 2016, 22:01

Bo to jest po prostu korporacja liczy się tylko zysk za każdą cene !!!! Mnie właśnie zablokowali za nie opłacenie samochodu. Za dużo im powiedziałem i zamiast dostać kase za reklamacje straszą mnie kosztami za postój samochodów tak po prostu konczy się walka mrówki ze słoniem. Kupujcie dalej polecam zarobista firma :evil:
    Strus32
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 03 1995
    Przebieg/rok: 6tys. km
    Auto: A4 b7
    Silnik: 1.9
    Rok produkcji: 2007

18 Lis 2016, 07:57

Ktoś może podać linka do ich profilu facebookowego chętnie bym tam dorzucił kilka wpisów a nie mogę ich znaleźć. Mozna bedzie wtedy załaczyć kilka kwiatków ze zdjeciami
    tepicmarco
    Nowicjusz

18 Lis 2016, 08:04

są tylko Niemieckie profile jako auto1 i wirkaufendeinauto na tym 2 można dużo zobaczyć jak po nich cisną a tutaj masz link do reportażu :

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

a tutaj opisano milionerów i założycieli :)

http://www.gruenderszene.de/allgemein/auto1group-berlin-einhorn
    dealer1234
    Nowicjusz

• Warto przeczytać