Po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

25 Mar 2011, 21:42

Witam.Wymieniłem wahacze przednie.Półosie nie były demontowane.W trakcie tej samodzielnej pracy wysuwały się .Starałem sie je "wepchnąć" na swoje miejsce,ale chyba coś źle zrobiłem,bo po włączeniu biegu koła nie obracają się.:( Coś jest nie tak,ale co?
stanislaw10112
Nowicjusz

Miejscowość: tczew

Re: Po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

25 Mar 2011, 21:47

stanislaw10112 napisał(a):.:( Coś jest nie tak,ale co?

Wjedz na kanał a dokładnie zobaczysz.Półos która sie nie obraca jest wysunięta-rozłączona na przegubie przy kole lub skrzyni biegów.Temat taki przerobiłem w T4... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006