Po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

25 Mar 2011, 22:42

Witam.Wymieniłem wahacze przednie.Półosie nie były demontowane.W trakcie tej samodzielnej pracy wysuwały się .Starałem sie je "wepchnąć" na swoje miejsce,ale chyba coś źle zrobiłem,bo po włączeniu biegu koła nie obracają się.:( Coś jest nie tak,ale co?
stanislaw10112
Nowicjusz

Miejscowość: tczew

Re: Po wymianie wahaczy przednich w Mondeo MK1

25 Mar 2011, 22:47

stanislaw10112 napisał(a):.:( Coś jest nie tak,ale co?

Wjedz na kanał a dokładnie zobaczysz.Półos która sie nie obraca jest wysunięta-rozłączona na przegubie przy kole lub skrzyni biegów.Temat taki przerobiłem w T4... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Fiat Bravo
      Buick Riviera
      Drezno Wrocław 2011 1