Początek ścigania

Początek ścigania

09 Lut 2014, 18:58

Witajcie forumowicze. Od jakiegoś czasu myślałem o tym, aby zacząć zabawę w motosporcie. Jednak na takim myśleniu trochę się zeszło (a to inne zainteresowania, brak czasu itp.), teraz mam 17 lat i np. do szkółki kartingowej jestem za stary :( . Aktualnie zastanawiam się czy jest jeszcze jakikolwiek cień szansy abym mógł spróbować zacząć taką zabawę, sprawdzić czy się nadaję i ew. ścigać.
Spróbować sił w jakiś zawodach Kartingowych czy coś w tym stylu? Nie mam pojęcia :no: ,
dlatego też Was proszę o pomoc.
Vatz
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...
    [C] Stilo 1,9 / Focus mk2 1,6 / Astra H 1,9 / 307 1.6 / Octavia II 1,9 [C] Stilo 1,9 / Focus mk2 1,6 / Astra H 1,9 / 307 1.6 / Octavia II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu C - nadwozie kombi - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Stilo 1,9 JTD - 120KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Seat Altea Freetrack 4x4 Sony Xplod
      Men's Day 2009
      Audi A3 S-line Quattro
      Trial Lędziny 2014 czerwiec