Początek ścigania

Początek ścigania

09 Lut 2014, 18:58

Witajcie forumowicze. Od jakiegoś czasu myślałem o tym, aby zacząć zabawę w motosporcie. Jednak na takim myśleniu trochę się zeszło (a to inne zainteresowania, brak czasu itp.), teraz mam 17 lat i np. do szkółki kartingowej jestem za stary :( . Aktualnie zastanawiam się czy jest jeszcze jakikolwiek cień szansy abym mógł spróbować zacząć taką zabawę, sprawdzić czy się nadaję i ew. ścigać.
Spróbować sił w jakiś zawodach Kartingowych czy coś w tym stylu? Nie mam pojęcia :no: ,
dlatego też Was proszę o pomoc.
Vatz
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro
    Z taśmy produkcyjnej w nowej fabryce Audi w San José Chiapa, zjechało ośmiomilionowe Audi z napędem na cztery koła quattro. Technika ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną radość z prowadzenia samochodu, ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Klub Pacha, Poznań, rozrywka
      Volvo V40 Cross Country, przód
      MPS5
      Opel Corsa A, 1/4 mili