Początek ścigania

Początek ścigania

09 Lut 2014, 19:58

Witajcie forumowicze. Od jakiegoś czasu myślałem o tym, aby zacząć zabawę w motosporcie. Jednak na takim myśleniu trochę się zeszło (a to inne zainteresowania, brak czasu itp.), teraz mam 17 lat i np. do szkółki kartingowej jestem za stary :( . Aktualnie zastanawiam się czy jest jeszcze jakikolwiek cień szansy abym mógł spróbować zacząć taką zabawę, sprawdzić czy się nadaję i ew. ścigać.
Spróbować sił w jakiś zawodach Kartingowych czy coś w tym stylu? Nie mam pojęcia :no: ,
dlatego też Was proszę o pomoc.
Vatz
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Audi RS 6 Avant V8-Biturbo 4.0 TFSI 560 KM i 700Nm Audi RS 6 Avant V8-Biturbo 4.0 TFSI 560 KM i 700Nm
    Nowe Audi RS 6 Avant to symbol technicznych możliwości jutra. Nowy model jest lżejszy i silniejszy niż jego poprzednik, a jego osiągi są jeszcze lepsze. Od zera do 100 km/h przyspiesza w czasie 3,9 s, a na życzenie klienta ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Citroen 11CV
      Men's Day 2009
      Skoda Fabia I RS, nr startowy 29
      Golf III kontra Bora, dziewczyny