Podłączenia separatora

Podłączenia separatora

24 Mar 2016, 13:58

Witam, mam takie dosyć banalne pytanie posiadam radio marki sony DSX-A40UI dosyć słabo ściąga radio i zamówiłem separator anteny wiem że zasilanie podłącza się pod kabel od kostki ISO (NIEBIESKI) Tyle że pod ten kabel mam już podłączony kabel sterujący wzmacniacza od skrzyni basowej i moje pytanie czy mogę podłączyć to razem czy coś się stanie ?> a jeśli tak to gdzie mogę podłączyć. Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
Pacio3060
Początkujący

Prawo jazdy od: 03 03 1997
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Nissan Primera P11
Silnik: 1,6 90 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

Re: Podłączenia separatora

24 Mar 2016, 18:39

Możesz podłączyć, nic się nie stanie. Z tego co pamiętam ten kabel tylko służy do wzbudzania wzmacniacza żeby wiedział kiedy włączasz radio i włączał się razem z nim.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3293
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Rok produkcji: 1999

Re: Podłączenia separatora

25 Mar 2016, 07:55

ok, dzięki wielkie:) pozdrawiam
Pacio3060
Początkujący

Prawo jazdy od: 03 03 1997
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Nissan Primera P11
Silnik: 1,6 90 km
Rok produkcji: 1996
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rock Star - Monster Truck, 6
      Porównanie: Chevrolet Spark I, Ford Ka I, Hyundai Atos Prime, Opel Agila I, Renault Twingo I
      Infiniti fx37 - wnętrze
      Allegro Power 2008