Podmianka - sprzęt grający

Podmianka - sprzęt grający

12 Paź 2008, 18:11

Witam!
Chciałbym wymienić sprzęt grający w moim golfie II nie mają to być jakieś kosmosy poprzednio było: z przodu sony xplode 13cm 25w rms, z tyłu eliptyczne 4x6 nie pamiętam marki 40w max i to było pod Panasonicem CQ-C1110AN 4x45w. Chcę mątować głośniki tylko w seryjne miejsca nie chce dorabiać paneli itd. (Wiem, że nie montuje się głośników z tyłu). Myślałem o tym: z przodu
[link wygasł]
z tyłu
[link wygasł]
i to pod wzmacniacz
[link wygasł]
lub
[link wygasł]
odtwarzacz pozostaje ten sam jak na razie
Do tego maska i ścianka dzieląca komorę silnika z kabiną zostaną wygłuszone (aby nie było słychać silnika przy wyższych prędkościach;), tylne nadkola dostaną oryginalne obicie VW, zostaną wymienione uszczelki w drzwiach aby usunąć zbędne szumy wiatru (bo już niestety jak to w wiekowych samochodach uszczelki są na tyle zużyte, że szumi w kabinie hehe). Jeżeli macie jakieś propozycje co do głośników lub jakieś przydatne porady to proszę pisać.
serhio
Nowicjusz

Miejscowość: Janowiec Wielkopolski

Re: Podmianka - sprzęt grający

15 Paź 2008, 19:14

ma ktoś jakąś propozycje?
serhio
Nowicjusz

Miejscowość: Janowiec Wielkopolski

16 Paź 2008, 11:34

Myślę że głośniki powinny ładnie grać. Jeżeli nie masz kasy na jeszcze lepsze głośniki, to narazie te powinny tobie wystarczyć.
Mogę tylko dodać od siebie, że lepszym wyborem jeżeli chodzi o wzmacniacz do głośników, byłby chyba któryś ze wzmacniaczy Blaupunkta.
Jeżeli nie wymieniałeś jeszcze kabli, to zrób to. Kup jakieś porządne kable.
Aha.... Z czasem radzę się zastanowić z wymianą radia:). Może nawet lepszym rozwiązaniem byłoby zakupienie radia zamiast tych wzmacniaczy i głośników na tył.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

29 Paź 2008, 16:44

powiem tak: do przodu dalbym tez glosniki herza z gwizdkami ale 16 - jak nie ma miejsca to na dystanse, zadne 13 nie zagraja lepiej niz 16.
glosniki w tylnej polce calkiem odpadaja bo to nie gra jak powinno...chyba ze wsadzilbys te glosniki w odpowiednia obudowe, poniewaz bagaznik jest zbyt wielka przestrzenia. Zamiast glosnikow na tyl polecalbym jakiegos suba.
wszystko powinno zamknac sie w podobnych kosztach.
no a jak chcesz miec kosmos to wyglusz jeszcze drzwi :)
ktos667
Nowicjusz

Miejscowość: b-b
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006