Podnoszenie mocy silnika 1.9 TD AAZ

Podnoszenie mocy silnika 1.9 TD AAZ

18 Lis 2013, 19:13

Witam .
Niedawno zakupiłem gofa 3 1.9 TD (AAZ) .
Poczytałem troche na forach , cały ten temat , i wymienilem pin , zamontowalem IC , wpiąłem trójnik , załozylem wskaznik auto gauge , sprawdzilem doladowanie i dmuchalo tylko max 0.2 bara , a niby w standardzie jest 0.6 - 0.8 , zalozylem rowniez MBC i troszke go odkrecilem ale rowniez efekt ten sam , miał ktos podobny problem albo można prosic o jakąs porade :)
Image
corki
Nowicjusz

Auto: audi a4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti