Podróż - przez wakacje zjeździć Bałkany

Podróż - przez wakacje zjeździć Bałkany

20 Mar 2016, 11:31

Witam was drodzy forumowicze. Potrzebuję pomocy, otóż wraz z kolegami wpadliśmy na ambitny pomysł by w wakacje zjeździć Bałkany :D . Dlatego też szukamy samochodu-"jednorazówki" , który będzie można nabyć stosunkowo tanio max.4000 zł, żeby nas przewiózł na tej trasie, był wygodny np: jakieś kombi i mało spalał. Osobiście myślałem o Passacie B3 ale nie jestem pewien. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi :ok:
Freddy12321
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Podróż

20 Mar 2016, 12:45

Poszukaj trochę nowszej generacji mianowicie B4 bo B3 to już trochę stara konstrukcja i z częściami może być różnie a B4 bez problemu zrobi 500-600tysięcy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

Re: Podróż

20 Mar 2016, 14:48

Audi 80 B4 Avant?
[link wygasł]
Daewoo Nubira:
[link wygasł]
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Zagato Roadster 2012 BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...
    Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Jetta 2012 : 1
      Tuning Show
      Blow 74-138, transmiter FM, BT
      VW Touran, panel sterowania elektrycznymi szybami i lusterkami