Podstawy motoryzacji

Podstawy motoryzacji

24 Wrz 2016, 15:10

Czesc ;) Mam prośbę, jestem dziewczyna, wdrążam się dopiero w motoryzacje, ale brakuje mi jednak podstawowych wiedzy. Nie mowię, że nie znam sie kompeltnie na samochodach, ale chciałabym tą wiedze uzupełnić :) Macie jakies filmiki na ten temat ?
olunia101
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Podstawy motoryzacji

27 Paź 2016, 12:15

Motoryzacja to szerokie pojęcie, musisz chyba bardziej sprecyzować swoje pytanie czego na początek chcesz się dowiedzieć.
Ma być to obsługa czy też budowa samochodu, a może zasada działania silników benzynowych, diesla, hybrydowych itd.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3289
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Podstawy motoryzacji

28 Paź 2016, 13:24

na yutubie jest
Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam oni tam wszystko omawiaja
merkaba12
Początkujący

Prawo jazdy od: 18 03 2003
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: ford
Silnik: 1,3 44
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...
    Jak dobrze zaplanować podróż samochodem? Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?
    Wybierając się w dłuższą podróż samochodem powinniśmy się do niej wcześniej przygotować aby uniknąć niespodzianek w trasie. O tym jak dobrze zaplanować podróż samochodem piszemy w kilku punktach które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006